Konkurs: Ulubiona potrawa na przyjęcie karnawałowe

Dla pięciu lauretów konkursu przygotowaliśmy gadżety od Polsat Food Network – zestawy przyborów kuchennych. Zobaczcie szczegóły!

Karnawał to czas zabawy, nic więc dziwnego, że ma się ochotę założyć wyjątkową kreację i wraz z partnerem przetańczyć cała noc, by przypomnieć sobie dawne szaleństwa na parkiecie. A czy lubicie organizować w domu przyjęcia karnawałowe dla znajomych? Często dużym problemem jest przygotowanie odpowiedniego menu, a co koniecznie musi znaleźć się wśród potraw, które przygotujecie na tę okazję? Dla pięciu laureatów konkursu przygotowaliśmy gadżety od Polsat Food Network – zestawy przyborów kuchennych. W każdym z nich znajdziecie łopatki silikonowe, młynek do soli i pieprzu oraz minutnik do jajek. Poniżej zobaczcie szczegóły.

Konkurs

 

Zadanie konkursowe:

Wybierzcie i wyślijcie nam swój ulubiony przepis, idealnie nadający się na imprezę karnawałową i w 5-8 zdaniach uzasadnijcie swój wybór.

 

Na Wasze odpowiedzi, wraz z danymi adresowymi, czekamy do 26.01.2014. Przesyłajcie je na adres: redakcja@kobietamag.pl z dopiskiem: „Konkurs Polsat Food Network”. Wśród odpowiedzi wybierzemy najciekawsze prace i nagrodzimy je zestawami akcesoriów kuchennych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (145 głosów, średnia: 4,66 z 5)
zapisuję głos...