Ogłaszamy konkurs „Twoja ulubiona piosenka” z książką “Tylko w duecie” Magdaleny Kozakowskiej! 

Już w najbliższy poniedziałek w sprzedaży pojawi się wyjątkowa powieść Magdaleny Kozakowskiej o tytule “Tylko w duecie”. To niezwykle wciągający romans z gatunku new adult. KobietaMag ma przyjemność być patronem medialnym premiery. Z tej okazji wraz z wydawnictwem i autorką powieści przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać swój egzemplarz książki. Chcecie, żeby ta pozycja zasiliła Waszą biblioteczkę? Zapraszamy do udziału w zabawie!

konkurs Tylko w duecie

Ogłaszamy konkurs: “Tylko w duecie” z książką Magdaleny Kozakowskiej! 

W książce “Tylko w duecie” M. Kozakowskiej ważną rolę odgrywa muzyka. Jest ona pasją obojga głównych bohaterów. Każdy rozdział rozpoczyna się fragmentem tekstu piosenki. Dlatego też nasz konkurs również nawiązuje do muzyki.

Zadanie konkursowe:

  1. Podaj tytuł swojej ulubionej piosenki i w maksymalnie 5 zdaniach w komentarzu napisz z czym Ci się kojarzy ta piosenka, jakie masz z nią wspomnienia.
  2. Na Twoją odpowiedź czekamy do  10 lutego br. Dwie najciekawszą z odpowiedzi nagrodzimy egzemplarzem nowej książki “Tylko w duecie” Magdaleny Kozakowskiej.
  3. Pamiętaj, że jeśli nie jesteś zarejestrowanym Użytkownikiem, to wpisując komentarz podaj prawidłowy adres e-mail. Tylko w ten sposób będziemy mogli się z Tobą skontaktować w sprawie danych do wysyłki nagrody.

konkurs Tylko w duecie

“Tylko w duecie” – debiutancka powieść Magdaleny Kozakowskiej

„Ile jesteśmy w stanie poświęcić, by ratować życie osoby, którą kochamy? Czy można pozwolić sobie na miłość, gdy ma się dług do spłacenia? Czy można bez konsekwencji uwolnić się od przeszłości?

Seria dramatycznych wydarzeń sprawia, że Tamara sama wychowuje młodszą siostrę. Gdy okazuje się, że Amelia jest śmiertelnie chora, zrobi wszystko, by ją uratować. Porzuca marzenia o karierze muzycznej i podpisuje cyrograf, a konsekwencje swoich decyzji ponosi przez wiele lat.

Umowa wygaśnie za niecałe pół roku. Tamara nie może pozwolić sobie teraz na najmniejszy błąd. Życie wystawia ją jednak na próbę, stawiając na jej drodze Damiana. Wie, że nie może się w nim zakochać, ale z każdym kolejnym spotkaniem jest jej coraz trudniej zapanować nad swoimi uczuciami.

Czy gdy prawda o tym, co zrobiła Tamara, w końcu wyjdzie na jaw, najbliżsi zrozumieją i zdołają jej wybaczyć?”

Magdalena Kozakowska to Ślązaczka, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Miłośniczka kina i romansów, osoba wysoko wrażliwa. Prywatnie jest żoną i mamą dwójki wspaniałych dzieci. „Tylko w duecie” to jej debiutancka powieść. Książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa BookEdit.

Książka Magdaleny Kozakowskiej czeka na nowe właścicielki!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (48 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...