Konkurs: SEPHORA w Polsce ma już 15 lat!

Z okazji 15-lecie istnienia sieci Sephora w Polsce mamy dla Was jubileuszowy konkurs. SEPHORA obecna na naszym rynku kosmetycznym od tak długiego czasu oferuje bogaty asortyment perfum, produktów do makijażu oraz pielęgnacji. W sklepach tej sieci znajdziecie w sumie aż kilkanaście tysięcy produktów.

W konkursie organizowanym z okazji tej okrągłej rocznicy możecie wygrać pachnące nowości dostepne w perfumeraich SEPHORA. Zadanie konkursowe – poniżej.

kokurs-15-lat-sephora

Regulamin i warunki konkursu nie są aktualne i zostały wykasowane z treści

Nagrodami w naszym konkursie są:

1. Love – Woda Toaletowa TOUS

m9080796_P1908037_princ_heroZapach miłości zamknięty w niewinnym flakonie. Połączenie owoców i kwiatów dla kobiety pewnej siebie

2. MYNY – Woda Perfumowana DKYN

Poznaj zapach stanowiący kwintesencję Nowego Jorku: śmiały, radosny i wyrafinowany, stworzony dla indywidualistek, choć inspirowany zbiorowością, urzekającą, miejską kompozycję nut owocowych, kwiatowych i ziołowych. Zapach jednoznacznie niepowtarzalny i urzekająco nieodparty.

m9120464_P1894010_princ_hero

 

3. Rebel Hero męska woda toaletowa – MANGO

Po edycji zapachu dla kobiet Lady Rebel, Mango odkrywa przed nami najbardziej zuchwałe oblicze swych zapachów w pierwszej kompozycji dla mężczyzn: Rebel Hero.

Rebel Hero to dwie twarze tej samej postaci. Bohater i buntownik spotykają się w jednym zapachu, który zrywa ze schematami, prowokuje zmysły i nikogo nie pozostawia obojętnym. Rezultat: zapach pełen charakteru, przepełniony charyzmą, o silnej osobowości.

m7000624_P1527003_princ_hero

 

Wśród prawidłowych odpowiedzi wylosujemy powyższe nagrody.  Na Wasze odpowiedzi czekamy do 25.11.2014. Przesyłajcie je na adres: redakcja@kobietamag.pl z tematem: Konkurs: SEPHORA w Polsce ma już 15 lat!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (211 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...