Konkurs „Przywitaj Nowy Rok białym uśmiechem” – wygraj zestaw innowacyjnych produktów wybielających zęby

Nowy Rok tuż, tuż… Większość z nas przygotowuje w tym czasie noworoczne postanowienia. Są one bardzo różne: od postanowień dietetycznych, sportowych po tak ważkie – jak na przykład zmiana pracy. W realizacji niektórych z tych postanowień nasza prezencja, pierwsze wrażenie które sprawiamy – grają niebagatelną rolę. Chcąc pomóc Wam w wypełnieniu niektórych  z tych noworocznych obietnic przygotowaliśmy razem z marką BlanX konkurs, w którym możecie wygrać zestaw innowacyjnych produktów wybielających zęby.

konkurs_blanx_1

BlanX to marka, której misją jest przywracanie naturalnej bieli zębów dzięki bezpiecznym dla szkliwa, wybielająco-ochronnym produktom. Składnikiem past tej marki jest naturalny, posiadający unikatowe właściwości wyciąg z porostu islandzkiego. Pasty te rekomendowane są do codziennego użytku. 

W naszym konkursie „Przywitaj Nowy Rok białym uśmiechem” możecie wygrać 1 z 3 zestawów, w którym znajdziecie:

zestaw-nagrod-blanx-konkurs-1

  • Pastę wybielającą BlanX White Shock plus akcelerator BlanX LED: jedyna pasta na świecie z cząsteczkami Actilux®, która aktywnie wybiela zęby przez cały dzień. Lampa BlanX LED została zaprojektowana specjalnie w celu wzmocnienia efektu działania formuły BlanX White Shock. Zastosowanie nasadki wielokrotnego użytku BlanX LED wzmacnia przeciwbakteryjne i higienizujące i wybielające działanie formuły White Shock.
  • Pastę do zębów BLANX MED ANTY-OSAD: pasta wybielająca, usuwająca ze szkliwa szczególnie uciążliwe osady spowodowane spożyciem kawy, tytoniu, czerwonego wina, coli oraz osadzaniem się płytki bakteryjnej.
  • Pendrive BlanX: unikatowy pendrive w kształcie ust o pojemności 16GB

Aby stać się właścicielem takiego zestawu należy wykonać poniższe zadanie konkursowe.

ZADANIE KONKURSOWE

Opisz maksymalnie w 100 słowach, dlaczego promienny, biały uśmiech jest tak ważny w życiu

Na Wasze odpowiedzi na zadanie konkursowe czekamy do 31.12.2016. Wysyłajcie je na adres:  redakcja@kobietamag.pl W temacie wiadomości prosimy umieścić: Konkurs – Przywitaj Nowy Rok białym uśmiechem a w treści maila swoje dane – imię nazwisko lub tylko nick (jeśli jesteś zarejestrowaną użytkowniczką naszego portalu).

Oceniamy najciekawsze odpowiedzi na zadanie konkursowe. Z nadesłanych prac wyłonimy 3. zwycięzców, których nagrodzimy wymienionymi powyżej zestawami.  

Postanowienia szczególne konkursu „Przywitaj Nowy Rok białym uśmiechem”

  1. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w  Konkursie oświadczają, że:
    a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich; Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
    b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora  w zakresie publikacji wyników Konkursu;
    c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez markę BlanX  a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska. 

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...