KONKURS: Podaruj mamie z okazji Dnia Matki wyjątkowy prezent – drukarkę marki EPSON

Z okazji Dnia Matki przygotowaliśmy razem z firmą EPSON specjalny konkurs. Do wygrania mamy drukarki Epsonmodele L310 i L382: dla mamy i dla córki. Wystarczy wykazać się kreatywnością i odpowiedzieć na nasze zadanie konkursowe – a może te wspaniałe nagrody pojadą do Was?  Szczegóły – poniżej.

Zadanie konkursowe:

Wybierz jedną z trzech niżej wymienionych osobowości Twojej Mamy, a potem maksymalnie w pięciu zdaniach napisz jak jeszcze inaczej mogłaby ona wykorzystać drukarkę w życiu codziennym? Najbardziej interesującą jedną wypowiedź nagrodzimy dwiema drukarkami firmy Epson (model L310 i L382) – jedną dla mamy, a drugą dla córki (lub syna).

TYPY  OSOBOWOŚCI  TWOJEJ  MAMY  (do wyboru jedna z niżej wymienionych)

1.Businesswoman drukująca dużo dokumentów. Twoja mama to prawdziwa kobieta sukcesu – zawodowo spełniona, stale zabiegana i zawsze mająca do wydrukowania mnóstwo pism, dokumentów, planów i prezentacji dla  szefa, zespołu lub klienta. Jest dla Ciebie wzorem niezależności i kobiecej siły oraz najlepszym dowodem na to, że nie tylko mężczyźni mogą zrobić karierę.

2. Energiczna i wielozadaniowa. Trzeba coś zorganizować? Zaplanować rodzinną uroczystość? Imprezę pracowniczą? Twoja mama pierwsza podejmuje się takiego wyzwania, rozplanowuje pracę sobie i innym. Energią mogłaby zarazić każdego, a do tego jest świetnie zorganizowana. Nie zawsze musi o wszystkim pamiętać: rozpisany punkt po punkcie wydrukowany plan działania wiszący na lodówce spełnia swoje zadanie za każdym razem.

3.Romantyczna i kreatywna. Wrażliwa, ciepła, z artystyczną duszą. W dzieciństwie nie musiałaś mieć najdroższych zabawek, te najlepsze twoja mama wykonała dla Ciebie sama. A gdy miałaś bardzo zły dzień, była pierwszą osobą, która wyciągnęła do Ciebie pomocną dłoń. Wydrukowany na pięknym papierze liścik z zaproszeniem na wspólną wyprawę do SPA, to tylko jedna z niespodzianek, którymi zwykła Cię zaskakiwać!

 

Na zgłoszenia konkursowe czekamy do 11 czerwca 2017. Wysyłajcie je na adres: [email protected] z tematem: KONKURS – Podaruj mamie drukarkę marki EPSON

Nagrody:

Drukarka Epson L382

Więcej o tym modelu drukarki: https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/consumer/l382

Drukarka Epson L310

Więcej o tym modelu drukarki: https://www.epson.pl/products/printers/inkjet-printers/consumer/l310

Postanowienia szczególne konkursu „Podaruj mamie z okazji Dnia Matki wyjątkowy prezent – drukarkę marki EPSON”: 

 1. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w  Konkursie oświadczają, że:
  a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich; Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
  b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora  w zakresie publikacji wyników Konkursu;
  c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez markę EPSON a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac w mediach społecznościowych zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska. 

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,83 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Hidari11  26 maja 2017 06:43

  Wow, bardzo elegancka ta drukarka, tak bogatej nagrody nigdy nie wygrałam.Szanse niewielkie, ale biorę udział, bo lubię opisywać mamę.

  Odpowiedz
 2. ewalub  26 maja 2017 08:00

  Ja odpuszczam. Fajny konkurs i nagroda bardzo ciekawa, ale nie jestem aż tak kreatywna. Powodzenia dla startujących życzę 🙂

  Odpowiedz
 3. martucha180  26 maja 2017 08:22

  Zastanowię się.

  Odpowiedz
 4. A. czy  26 maja 2017 08:55

  Tak oryginalnego prezentu mamie jeszcze nie dałam XD

  Odpowiedz
 5. Aneta  26 maja 2017 10:04

  Wow, naprawdę świetny konkurs! 😀

  Odpowiedz
 6. efffciaa  26 maja 2017 11:31

  Świetny konkurs 🙂 Mojej mamie zdecydowanie by się przydała nowa drukarka , starą już prawie …zamordowała ilością wydruków 🙂 Szkoda tylko , że wygrywa jedynie jedna osoba …

  Odpowiedz
 7. madllen  26 maja 2017 12:24

  Genialny konkurs ale zabłysnąć z pewnością będzie bardzo ciężko.

  Odpowiedz
 8. Jaworka  26 maja 2017 21:32

  Konkurs świetny warto spróbować jest trochę czasu to może i natchnienie wpadnie

  Odpowiedz
 9. moonika91  27 maja 2017 09:47

  Wow! Super konkurs 🙂

  Odpowiedz
 10. marta_12  27 maja 2017 21:00

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 11. sylwiawes  29 maja 2017 11:33

  Ciekawy konkurs 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany