Ogłaszamy konkurs: „Poczta kobieca”. Do wygrania 3 najnowsze książki Ilony Adamskiej

Startujemy z kolejnym konkursem, który kierowany jest właśnie do was, 100-procentowych kobiet, bo i nagroda jest niezwykle kobieca. To 3 egzemplarze książki Ilony Adamskiej pt. „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”. Dowiemy się z niej m.in., że panie nie zawsze wypowiadają się o pozostałych przedstawicielkach płci pięknej w samych superlatywach. A nawet – robią innym kobietom tzw. czarny PR! Aby nieco odczarować to nieładne przyzwyczajenie, mamy dla was bardzo ważne zadanie. Napiszcie kilka miłych słów dla wszystkich kobiet, niech to będzie wasze przesłanie. „Poczta kobieca” rusza właśnie dziś!

 

Ogłaszamy konkurs: „Kobiece życzenia”. Do wygrania 3 najnowsze książki Ilony Adamskiej

Zadanie konkursowe:

  • Napisz krótkie przesłanie do wszystkich kobiet świata, kilka miłych słów, które sama – jako przedstawicielka płci pięknej chciałabyś usłyszeć. NIE WIĘCEJ NIŻ 5 ZDAŃ – dłuższe wypowiedzi nie będą brane pod uwagę.
  • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: Poczta kobieca”
  • Na Twoją odpowiedź czekamy do 8 kwietnia br. Wybierzemy 3 najciekawsze kobiece wiadomości i każdą z nich nagrodzimy egzemplarzem książki  Ilony Adamskiej: „Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”

Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (92 głosów, średnia: 4,71 z 5)
zapisuję głos...