Konkurs: Piękna w karnawale i przez cały rok. Wygraj zabiegi w najlepszych Klinikach Urody w kraju

Z najlepszymi Klinikami Urody z całego kraju postanowiliśmy zorganizować wyjątkowy konkurs dla czytelniczek naszego portalu. Luksusowe zabiegi wykonane w tych klinikach trafią do 10 laureatek naszego konkursu. Dzięki nim tak w karnawale, jak i przez cały rok 2018 będziecie wyglądać olśniewająco! Wystarczy wykonać zadanie opisane poniżej, by wziąć udział w tym niezwykłym konkursie i wygrać zabieg oferowany przez klinikę w jednym z polskich miast.

Zadanie w konkursie: „Piękna w karnawale i przez cały rok”

Napisz maksymalnie w 7 zdaniach jak na co dzień dbasz o swoją urodę i co chciałabyś w niej zmienić.
Poza limitem konkursowej wypowiedzi napisz w jakim mieście interesuje Cię zabieg i klinika.

Jury konkursowe nagrodzi najciekawsze wypowiedzi.  Swoją odpowiedź prześlij nam na adres: redakcja@kobietamag.pl  Wiadomość zatytułuj „Konkurs: Piękna w karnawale i przez cały rok
Do wiadomości dołącz swoje dane teleadresowe – to znacznie przyspieszy kontakt w przypadku wygranej.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 12.01.2018

UWAGA! Postanowienia szczególne konkursu „Piękna w karnawale i przez cały rok znajdują się pod prezentacjami gabinetów oferujących nagrody dla laureatek konkursu.

Nagrody:

Kliniki  Urody z miast: Białystok, Chełm, Gdańsk, Kraków, Lublin, Piła, Szczecin, Warszawa i Zielona Góra ufundowały jako nagrodę  jeden z zabiegów ze swojej oferty.  Zabieg ten jest wymieniony przy nazwie każdej z klinik poniżej. Laureatki naszego konkursu zostaną nagrodzone zabiegiem w klinice, którą podały w zgłoszeniu konkursowym. Termin zabiegu zostanie uzgodniony bezpośrednio pomiędzy laureatką a kliniką.

Zabiegi do wygrania w konkursie

„Piękna w karnawale i przez cały rok”

1.BIAŁYSTOK

Twoja Klinika – Zabieg usuwania tatuażu damskiego laserem Fotona

Twoja Klinika to nowoczesne i unikatowe miejsce na mapie Podlasia. Stworzona oferta to nowoczesna oraz bezpieczna dermatologia, medycyna estetyczna a także  chirurgia estetyczna.  Oferujemy pacjentom szeroką gamę zabiegów przeciwzmarszczkowych i rewitalizujących.

Jesteśmy liderem w zakresie laseroterapii – laserowego usuwania tatuaży, przebarwień i makijażu permanentnego. Wykonujemy szereg procedur laserowych mających na celu poprawę wyglądu skóry twarzy – fotoodmładzanie, frakcjonowanie 3D, lifting powiek.

Naszym pacjentkom proponujemy szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej m.in. laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, rewitalizacja pochwy, powiększenie Punktu „G”. Specjalizujemy się również w chirurgicznej korekcji powiek, uszu i wielu innych zabiegów tzw. małej chirurgii. Nowością w naszej klinice są kroplówki witaminowe dedykowane osobom prowadzącym aktywny i eksploatujący tryb życia.

Dr n.med. Marek Niczyporuk
Specjalista w zakresie dermatologii i wenerologii

Specjalista dermatolog-wenerolog z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jest wykładowcą i pracownikiem Samodzielnej Pracowni Medycyny Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu dermatologii, dermatochirurgii i medycyny estetycznej w kraju i zagranicą. Jest autorem i współautorem podręczników i ponad 30 prac naukowych poruszających tematykę procesów fotostarzenia i nowotworzenia w skórze, a także możliwości zapobiegania tym procesom. Swoją wiedzę wykorzystuje w codziennej praktyce.

 

 

UMAWIANIE TERMINÓW WIZYT, INFORMACJE NA TEMAT ZABIEGÓW

Rejestracja: ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel. +48 735 969 555

www.twojaklinika.com.pl

 

 

2. CHEŁM

Novena Clínica – Zabieg na twarz VIVACE

Novena Clinica powstała z pasji i wieloletniej pracy dr Piotra Kiwińskiego, doświadczonego praktyka i eksperta w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz medycyny estetycznej.

Novena Clinica oferuje Państwu pełen zakres uzupełniających się zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej, medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz ortopedii jak również pełen zakres zabiegów kosmetologicznych.  Novena Clinica to luksusowe, przestronne wnętrze, składające się z gabinetów lekarskich, sali operacyjnej, a także komfortowej, klimatyzowanej sali pooperacyjnej. Całość została zaprojektowana w trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Wygodne, przestronne pomieszczenia, winda oraz rozwiązania architektoniczne to wszystko po to aby zapewnić każdemu pacjentowi opiekę jakiej potrzebuje.

 

Novena Clínica
ul. Szpitalna 37, 22-100 Chełm
tel. 691984545
www.novenaclinica.pl

 

3. GDAŃSK

Instytut Urody Secret Avenue –  Zabieg na twarz Exilis

Instytut Urody Secret Avenue w Gdańsku to miejsce, w którym możesz skorzystać z kompleksowych usług kosmetycznych oraz fryzjerskich a także zasięgnąć fachowych porad z zakresu pielęgnacji. Oferujemy szeroki wachlarz zabiegów medycyny estetycznej, kosmetyki ciała oraz pielęgnacji twarzy, ciała, włosów i paznokci. W gabinecie kosmetycznym Secret Avenue, oferta świadczonych usług wciąż jest wzbogacana o nowe zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.

 

W gabinecie Secret Avenue pracują osoby, dla których kosmetyka jest nie tylko pracą ale i wielką pasją. Naszym priorytetem jest sumienność, najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług kosmetycznych. Zabiegi wykonywane w Instytucie Urody Secret Avenue poprzedzane są szczegółową analizą potrzeb a programy pielęgnacyjne dostosowywane do indywidualnych możliwości i oczekiwań.

 

 

Na zdjęciu: Specjalista – Sandra Ruszkowska

 

 

Secret Avenue
ul. Partyzantów 3, 80-254 Gdańsk Wrzeszcz
tel. 58 341 90 90
kom. 797 909 399

www.secretavenuesalon.pl/salon-kosmetyczny

4. KRAKÓW

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna, Zabieg na ciało:  1 zabieg BTL Vanquish ME + 1 zabieg EAT SkinShock

Opis BTL Vanquish ME: Dzięki rewolucyjnej metodzie oddziaływania energii na tkankę tłuszczową, BTL Vanquish ME to niekwestionowany lider wśród zabiegów medycyny estetycznej. BTL Vanquish ME dostarcza energię obwodowo, koncentrując się wyłącznie na tkance tłuszczowej, pozostawiając pozostałe tkanki nietknięte. Dzięki temu nie występuje ryzyko poparzeń skóry czy przegrzania narządów wewnętrznych. BTL Vanquish ME zostało wyposażone w płytowy aplikator, ustawiany nad określonych fragmentem ciała – dzięki temu działa jednocześnie na cały obszar zabiegowy, nie wymaga też stałego nadzoru operatora ani wcześniejszego znieczulenia.

 

 Wypowiedź eksperta:

– Zabieg z wykorzystaniem BTL Vanquish ME skutecznie likwiduje tkankę tłuszczową, poprawia kontur ciała i wysmukla sylwetkę. Jest bezpieczny i nieinwazyjny. W trakcie 30-minutowego zabiegu pacjent leży pod specjalnym panelem, który jest ustawiany nad miejscem największego nagromadzenia tkanki tłuszczowej w odległości co najmniej 1 cm od skóry. W wyniku drgań temperatura w głęboko położonych tkankach tłuszczowych osiąga 46 stopni, tym samym przyspieszając metabolizm komórek i likwidację złogów tłuszczowych. W celu wzmocnienia efektu po jego zakończeniu przeprowadza się 20-minutowy drenaż limfatyczny przy użyciu urządzenia EAT SkinShock, pobudzający komórki do regeneracji oraz produkcji kolagenu – wyjaśnia lek. med. A. Drożniak – Konstanty z Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna

 

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna – posiada dwie siedziby

1) Centrum Handlowe KROKUS
Al. Bora-Komorowskiego 37,
31-876 Kraków
tel.: +48 12 418 20 30

2) Bonarka City Center
ul. Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków
tel. +48 12 298 68 96

www.vesuna.pl

5. LUBLIN

Klinika Urody Calza-Med, Zabieg na ciało BTL Vanquish ME

Klinika Urody Calza-Med stworzona została dla osób ceniących komfort, profesjonalizm a przede wszystkim poszukujących zabiegów z medycyny estetycznej na najwyższym światowym poziomie.

Wypowiedź eksperta Doroty Ostojskiej: – Wiele osób szuka skutecznego i bezpiecznego sposobu na redukcję tkanki tłuszczowej. Wszyscy myślimy, że wymaga to dużo wysiłku i ćwiczeń fizycznych oraz nakładu czasu. Otóż nie! Istnieje mało inwazyjny zabieg z wykorzystaniem BTL Vanquish ME, który przy obopólnej współpracy pacjenta z personelem pozwoli osiągnąć spektakularne efekty. Zabieg w Klinice Urody Calza-Med w Lublinie jest w pełni bezpieczny i komfortowy. Szczególnie polecany osobom z lokalną otyłością, cellulitem, chcących wysmuklić, ujędrnić ciało i zawalczyć z rozstępami. Po zabiegach ujędrniających Pacjentom oferujemy szeroki wachlarz zabiegów na ciało, zwiększających ich efektywność.

Klinika Urody Calza-Med
ul Jutrzenki 10/12b
20-538 Lublin
tel. +81 311-50-14
534 50 12 50
www.calzamed.pl

 

 

6. PIŁA

Diamentowy Instytut, Zabieg na twarz Exilis

Wizją firmy jest stworzenie w Pile Kliniki zajmującej się dermatologią, dermatologią estetyczną i kosmetologią profesjonalną. Stworzenie miejsca godnego zaufania nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Jakość wykonywanych usług, ale też jakość stosowanych preparatów, kosmetyków i urządzeń jest naszą wartością nadrzędną. Każdy szczegół, począwszy od preparatów do demakijażu po urządzenia na jakich pracujemy, są dokładnie wyselekcjonowane z ogromu dostępnych ofert. Nic w naszym Instytucie nie jest przypadkiem. Nasi Klienci są dla nas najważniejsi i są naszą najlepszą wizytówką i reklamą.

Diamentowy Instytut
ul. Kilińskiego 8, 64-920 Piła
tel. +48 535 353 031
www.diamentowyinstytut.pl

 

 

7. SZCZECIN

Beauty Group Szczecin,  Zabieg na twarz Fotona 4D

Klinika Chirurgii Plastycznej Beauty Group posiada ugruntowaną, wieloletnią pozycję na rynku medycznym. Klinika nagrodzona została tytułami: JAKOŚĆ ROKU 2013 i 2015. Zwycięzca w programie: Najwyższa Jakość Quality International – Złote Godło QI.

Placówka oferuje szeroki zakres operacji: powiększanie biustu, lifting twarzy, liposukcja, korekta nosa i wiele innych. Specjaliści chirurgii plastycznej, będący uczestnikami międzynarodowych szkoleń i towarzystw naukowych tworzą  wysoko wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów.

Beauty Group jest również jedyną polską kliniką chirurgii plastycznej, wybraną przez branżowy portal Strefa Ciało do współpracy przy unikatowym na skalę kraju przedsięwzięciu, jakim jest pierwszy polski pełnometrażowy film dokumentalny z elementami fabuły poświęcony operacjom plastycznym i zabiegom medycyny estetycznej.

Maciej Józefowicz – Chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

Doktor nauk medycznych (1999 rok), posiada I i II stopień specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie (tytuł lekarza medycyny estetycznej) oraz  Studiów Podyplomowych na Akademii Morskiej „Zarządzanie kryzysowe w przedsiębiorstwie państwowym i administracji”

Od 1993 roku lekarz w 109 Szpitalu Wojskowym (w późniejszych latach koordynator bloku operacyjnego i ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej). Obecnie koordynator zintegrowanego bloku operacyjnego i konsultant Oddziału Chirurgii Ogólnej 109 Szpitala Wojskowego.

Członek wielu towarzystw naukowych, m.in.: Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (członek zarządu głównego), Sekcji Wideochirurgii TChP, Sekcji Wojskowej TChP, Oddziału Zachodniopomorskiego TChP, Klubu Koloproktologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging PTL.

Beauty Group Klinika Chirurgii Plastycznej

ul. Wojciechowskiego 7, 71-476 Szczecin
tel. +48 (0)91 45 40 442,
fax. +48 (0)91 45 40 438
www.artplastica.pl

8. WARSZAWA

AB STUDIO Warszawa,  Zabieg na twarz Fotona 4D

Oferta zabiegowa AB STUDIO została przygotowana w ten sposób, aby odpowiadać potrzebom kobiet i mężczyzn w różnym wieku oraz ze zróżnicowanymi problemami. Posiadamy szeroki wachlarz zabiegów na twarz i ciało, włosy i paznokcie. Gabinet jest wyposażony w wysokiej klasy produkty i sprzęty, które pozwalają na skuteczną walkę z oznakami upływającego czasu.

 

Anna Benedykciuk – jest duszą salonu AB STUDIO – jego założycielką, właścicielką, menadżerem i kosmetyczką jednocześnie. Kobieta-orkiestra z ogromną pasją i powołaniem do pracy w kosmetologii, która wciąż się rozwija, a dzięki swojej determinacji oraz pozytywnemu nastawieniu stale podbija serca nowych Klientek. W powstałym kilka lat temu salonie AB STUDIO Ania zapragnęła stworzyć idealny kobiecy świat – miejsce z profesjonalną i kompleksową obsługą, które stanie się jednocześnie stałym punktem wizyt dla wielu pań, bez względu na wiek, rodzaj wykonywanej pracy oraz inne czynniki.

 

 

 

AB STUDIO Anna Benedykciuk
ul. Łabiszyńska 21A lok. D
03-204 Warszawa
tel. 511-533-500
www.abstudio.waw.pl

Godziny otwarcia salonu:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 20:00
Sobota 10:00 – 15:00
Podane godziny pracy salonu są elastyczne – istnieje możliwość  umówienia się na zabiegi poza godzinami otwarcia.

9. WARSZAWA

Revival Clinic,  Zabieg na twarz Exilis

Revival Clinic to renomowana klinika specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej, laseroterapii, dermatologów, ginekologów, chirurgów, kosmetologów zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Nasza filozofia to świadome, indywidualne i kompleksowe podejście do każdego Pacjenta. Kierujemy się potrzebami naszych Pacjentów, ściśle współpracujemy z nimi w tworzeniu planu i sposobu leczenia. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i doradzić najlepszy indywidualny proces zdrowotny.
Wykorzystujemy nowoczesne trendy poprawiania urody stosując podczas zabiegów najnowsze technologie i aparaturę medyczna.
Każdy Pacjent oddając się w ręce specjalistów z Revival Clinic może być pewien, że w stopniowym i bardzo świadomym procesie zdrowotnym – jego zdrowie i piękno ciała odrodzi się powtórnie.

Dr Marta Pelc, absowelntka Akademii Medycznej w Białymstoku ( AMB ) oraz Harward Business School, aktualnie słuchacz Lekarskich Podyplmowych Studiów z medycyny estetycznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Zainteresowanie medycyną estetyczną od 2010 roku. Doświadczenie zdobywała w:

Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej DERMED – zaawnasowane techniki zabiegowe w medycynie estetycznej
– Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych – zaawansowane techniki
– Roztoczańska Szkoła Ultrasonografii – metody obrazowania skóry
– Ośrodek Flebologii Małoinwazyjnej AVIMED – wewnątrzżylne metody leczenia żylaków kończyn dolnych
– Ośrodek Edukacji Trichologicznej – TRICHOMEDIC Klinika Kolasiński
– Ośrodek Szkoleniowy Laseroterapii BTL Polska
– Uczestnik Międzynarodowych Kongresów Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Reprezentuje nowoczesny nurt naturalnej medycyny estetycznej, holistyczne podejście do pacjenta. Szczegółowy plan terapii i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej uzgadniany jest z pacjentem i poprzedzony gruntownym badaniem podmiotowym i przedmiotowym. Efekty uzyskiwane są stopniowo i fizjologicznie, co procentuje realną poprawą kondycji skóry i całego organizmu a przede wszystkim naturalnym, pięknym wyglądem.

 

Revival Clinic

ul. Branickiego 10 lok. 118
Wilanów/Warszawa
+ 48 22 241 48 29
+48 537 10 10 18
www.revivalclinic.pl

 

 

10. ZIELONA GÓRA

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej, Zabieg na ciało BTL Vanquish ME

W Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej proponujemy pacjentom profesjonalne zabiegi pozwalające pozbyć się niedoskonałości urody, wysmuklić i wymodelować sylwetkę, a także podjąć walkę z upływającym czasem. Specjalizujemy się w diagnostyce oraz leczeniu chorób naczyniowych, oferujemy skuteczne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, okulistyki i laryngologii. Oprócz tego wspieramy pacjentów poprzez specjalizację z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Korzystamy ze światowej klasy urządzeń, zapewniających nieinwazyjne, w pełni komfortowe oraz  bezpieczne zabiegi. Nowoczesna aparatura znajdująca się zarówno w Zielonej Górze, jak i Międzyzdrojach, gwarantuje skuteczne leczenie oraz krótki okres rekonwalescencji.

 

Dr Marcin Wilczyński stworzył Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej w Zielonej Górze i Międzyzdrojach, w którym pomoc znajdą wszystkie osoby chcące podjąć walkę z upływającym czasem, wymodelować i wysmuklić sylwetkę, a także skorzystać z zabiegów ginekologii estetycznej. Jest specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej. Zawód to dla niego pasja. Dlatego sukcesywnie podąża za trendami, by spełnić oczekiwania pacjentów. Osoby odwiedzające Jego gabinet docenią zarówno profesjonalizm, jak i bardzo dobre podejście, empatię oraz cierpliwość i dokładność specjalisty.

Adresy działalności:

Centrum Medycyny Estetycznej i Naczyniowej
ul. Wyspiańskiego 13, (gab. nr 203)
65-001 Zielona Góra
tel: 604 804 738
www.marcin-wilczynski.pl

FILIA MIĘDZYZDROJE
ul. Niepodległości 10 a
Międzyzdroje
tel: 604 804 738
gabinetmw@wp.pl

***

Postanowienia szczególne konkursu „Piękna w karnawale i przez cały rok” 

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w Konkursie oświadczają, że:
a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich. Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora w zakresie publikacji wyników Konkursu;
c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisów prowadzonych przez Kliniki Urody biorące udział w konkursie, a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac w mediach społecznościowych zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska.

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...