Konkurs: Opisz jak poznałaś mężczyznę swego życia i wygraj ekskluzywną filiżankę do kawy Rosenthal

Razem z organizatorem  ślubnych Targów Wedding na Stadionie Narodowym (15-16.11.2014)  przygotowaliśmy dla Was nietypowy konkurs. Ślubne Targi Wedding (www.e-wedding.pl) zapowiadają się oryginalnie, bowiem pary, które poznały się w interencie, będą mogły zawrzeć związek małżeński na Stadionie Narodowym  w Warszawie. Ponadto w konkursie organizowanym przez Targi Wedding zwycięska para może wygrać voucher na pakiet ślubny o wartości 50 000 PLN ! (pełna informacja: www.sympatia.pl/wedding).

W naszym konkursie nagroda jest skromniejsza, ale jakże miła sercu każdej kobiety (także już zamężnej). Do wygrania mamy bowiem ekskluzywną filiżankę do kawy z oferty Rosenthal Polska. Jest to filiżanka porcelanowa z motywem  „Słoneczników” Vincenta van Gogha z podstawką. Jak ją wygrać? O tym poniżej.

konkurs-opowiadanie-o-milosci

 

Wasze zadanie konkursowe polega na opisaniu historii, jak poznałyście mężczyznę swojego życia.

Najciekawszą naszym zdaniem wypowiedź nagrodzimy filiżanką porcelanową z motywem  „Słoneczników” Vincenta van Gogha z oferty Rosenthal Polska. 

Postanowienia szczególne konkursu:

1. Organizatorem Konkursu jest portal Kobietamag.pl

2. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 09.10.2014 do 10.11.2014 roku za pośrednictwem internetu.

3. Prace należy wysyłać w wyżej podanym terminie na adres: redakcja@kobietamag.pl z dopiskiem „Jak poznałam mężczyznę mojego życia…”

4. Praca nie może przekroczyć 2000 znaków ze spacjami.

5. Organizator ma prawo na bieżąco publikować wybrane prace na portalu www.kobietamag.pl

6. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:

a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;

b)  Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.

c) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu;

d) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, akceptują regulamin i wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.kobietamag.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.

7. Najciekawsza praca zdaniem organizatorów zostanie nagrodzona  filiżanką porcelanową z motywem „Słoneczników” Vincenta van Gogha z oferty Rosenthal Polska.

8. Pozostałe ogólne warunki konkursu znajdują się w Regulaminie portalu www.kobietamag.pl

9.  Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 09.10.2014

 

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (84 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...