Konkurs: Odkryj Bieszczady z VOLCANO!

Kolekcja VOLCANO jesień zima 2018/2019 została zaprojektowana w minimalistycznym, casualowym duchu, wpisującym się w atmosferę Bieszczad – zawsze pełnych spokoju i harmonii. W zeszłym tygodniu pokazywaliśmy Wam inspirujące zdjęcia z kampanii zrealizowanej właśnie pośród ich surowego krajobrazu, a Wy wyrażałyście swój zachwyt nad pięknem uchwyconym na fotografiach. Teraz wracamy do Was z konkursem przygotowanym we współpracy z marką VOLCANO, by pozwolić Wam przedstawić własną wizję Bieszczad oraz odkryć je – po raz pierwszy bądź na nowo – w modnych i wygodnych ubraniach z najnowszej kolekcji marki! Zapraszamy do udziału w zabawie!

odkryj Bieszczady z VOLCANO

mat. pras. VOLCANO

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytanie, dlaczego jeździsz lub chciałabyś pojechać w Bieszczady i napisz, która kurtka ze sklepu:
VOLCANO  najlepiej oddaje harmonijny klimat dzikiego polskiego pejzażu. Swoją odpowiedź ujmij w maksymalnie 8 zdań i umieść w niej jeden z hasztagów:

#allconditionscomfort
#volcanobrand
 #volcano

Na Wasze odpowiedzi na zadanie konkursowe czekamy do 31.10.2018. Wysyłajcie je na adres: redakcja@kobietamag.pl.  W temacie wiadomości prosimy umieścić: Konkurs: Odkryj Bieszczady z VOLCANO, a w treści maila swoje dane – imię, nazwisko oraz dane teleadresowe.

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi!

 

Nagrody:

I miejsce – Bon zakupowy do sklepu Volcano.pl na kwotę 150 zł

II miejsce – Bon zakupowy do sklepu Volcano.pl o wartości 100 zł oraz Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli „Na dobranoc” marki Kneipp

III miejsce – Bon zakupowy do sklepu Volcano.pl o wartości 100 zł oraz Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli „Na dobranoc” marki Kneipp

 

Aromatyczny płyn pielęgnujący do kąpieli „Na dobranoc” marki Kneipp

 

 

Postanowienia szczególne konkursu Odkryj Bieszczady z VOLCANO:

W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w  Konkursie oświadczają, że:
a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich; Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w Internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora w zakresie publikacji wyników Konkursu;
c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez markę VOLCANO, a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska.

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (123 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  17 października 2018 15:12

  Powodzenia.

  Odpowiedz
 2. MarciaMarcia  17 października 2018 22:44

  Uwielbiam Wasze konkursy 😀

  Odpowiedz
 3. marta_12  18 października 2018 10:01

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 4. Magdalena  19 października 2018 15:39

  Konkursy są super 😀

  Odpowiedz
 5. Magdalena  19 października 2018 15:39

  Też życzę powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 6. Jaworka  21 października 2018 09:15

  Super konkurs może wezmę udział

  Odpowiedz
 7. Erna  31 października 2018 19:19

  Życzę powodzenia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany