Konkurs: Napisz w jaki sposób uczysz dziecko oszczędzania wody i wygraj baterię Laufen!

Bądź EKO – hasło, które coraz częściej słyszymy w codziennym życiu. Możemy wspierać tę inicjatywę na przykład poprzez oszczędzanie wody – tak niewiele, a jakie ma znaczenie! Wraz z marką Laufen, który należy do Grupy ROCA i jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, przygotowaliśmy dla Was konkurs. Możecie stać się szczęśliwymi posiadaczami baterii umywalkowej marki Laufen z serii Florakids, dedykowanej dzieciom, lub ciekawej gry dotyczącej produkcji ceramiki łazienkowej. Szczegóły zobaczcie poniżej.

Konkurs Laufen

 

Zadanie konkursowe: W jaki sposób uczysz dziecko oszczędzania wody?

Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy baterią umywalkową marki Laufen z serii Florakids, a za drugie i trzecie miejsce przygotowaliśmy dla Was dwie gry edukacyjne ‚Wszędobyl’ dotyczącej produkcji ceramiki łazienkowej.

Inspiracji do odpowiedzi możecie szukać na stronie: www.roca.pl

 

Na Wasze odpowiedzi, zawierające nie więcej niż 1000 znaków, czekamy do 09.09 2012. Nasz redakcyjny mail – redakcja@beta.kobietamag.pl, pamiętajcie o swoich danych adresowych!

 

Tak o serii Florakids mówi Andreas Dimitriadis, który zaprojektował ją dla marki Laufen: „Inspiracją do stworzenia zaokrąglonych, miękkich kształtów połączonych z wyrazistą kolorystyką było królestwo najbliższych dzieciom zwierząt i pluszaków. W rezultacie otrzymaliśmy łazienkę idealną dla przedszkoli, bawialni lub prywatnych łazienek naszych najmniejszych pociech. Dzieci pokochają Florakids zarówno za kolory, jak i za wymiary, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb”.

 

Laufen jest jednym ze światowych liderów branży wyposażenia łazienek, słynącym ze znakomitego dizajnu, elegancji i niepowtarzalnego stylu. Firma powstała ponad 100 lat temu w szwajcarskim mieście Laufen i jest obecna w 135 krajach świata. Produkty sygnowane marką Laufen to dzieła najwybitniejszych światowych projektantów, do których należą m.in. Wiel Arets, Stefano Giovanonni, Hartmut Esslinger, Ludovica i Roberto Palomba. Produkty Laufen są przyjazne środowisku, pozwalają na oszczędność wody. W ofercie firmy znajdziemy również serię dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Laufen logo

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (60 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. ewka  23 sierpnia 2012 09:47

  Po co mam szukać podpowiedzi. Przecież mam napisać jak ja uczę swoje dziecko, a nie jak powinnam. Fajny konkurs

  Odpowiedz
 2. m258  23 sierpnia 2012 16:19

  o te śliczne baterie :)))
  trzeba zakasać klawiaturę i do dzieła – warto spróbować 🙂

  Odpowiedz
 3. aniulita  29 sierpnia 2012 21:41

  Moja bateria kończy swój żywot, więc trzeba by się mocno postarać wygrać 😉

  Odpowiedz
  • m258  6 września 2012 10:21

   a ta jest zdecydowanie grzechu warta 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany