Konkurs na najlepsze kolaże – ostatnie prace

Dobiegły końca nasze konkursy internetowe : na najlepszy kolaż pod tytułem Moje wymarzone wakacje przeprowadzany na naszym portalu oraz konkurs pod tytułem ?Pendrive Kingston Technology– mój wakacyjny gadżet? na portalu www.inspiruj.net Oto ostatnie prace, które zostały zgłoszone na konkurs:

kolaż pod tytułem Moje wymarzone wakacje

Propozycja Aleksandry na konkurs na najlepszy kolaż ?Moje wymarzone wakacje?

kolaż pod tytułem Moje wymarzone wakacje

Propozycja Karoliny na konkurs na najlepszy kolaż ?Moje wymarzone wakacje?

kolaż pod tytułem Moje wymarzone wakacje

Opis:

Rano, kiedy poczuję pierwsze ciepłe smugi słońca, nieśmiało przenikające przez zasłonkę pięknego, hotelowego pokoju  – wyruszam na wakacyjny podbój świata. Po zjedzeniu aromatycznego śniadania, składającego się z chrupiących bagietek i orzeźwiającego, wyciśniętego ledwo co z pomarańczy, soku, idę grać w siatkówkę. Keidy będzie mi za gorące, oderwę się na chwilę od roześmianej grupy i ulepię bałwana, pozwalając lodowatym drobinkom upadać na stopy i raczyć je rozkosznym chłodem. Kelner przyleci balonem na mój balkon i poda pachnący obiad, a kolację zjem z tancerkami z Rio de Janeiro – razem usmażymy mięso na grillu. Niewiarygodne? Ależ skad! To przecież moje WYMARZONE wakacje! 🙂

Propozycja od : zofja na konkurs pod tytułem ?Pendrive KingstonTechnology– mój wakacyjny gadżet? na www.inspiruj.net Tytuł kolażu: „letnio”

kolaż pod tytułem Moje wymarzone wakacje

Wyniki wkrótce!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Syla  1 sierpnia 2011 18:16

    Czy dzisiaj można spodziewać sie wyników?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany