Konkurs: Moja podróż z VOLCANO

Marka VOLCANO od ponad 20 lat tworzy modne ubrania w stylu casual, które inspirowane są sportowym stylem. Wyróżnia je połączenie wysokiej jakości  ubrań oraz praktyczności. Chcesz się o tym przekonać? Weź udział w naszym konkursie zorganizowanym z marką VOLCANO i wygraj ciuch, z którym zawędrujesz na koniec świata! Zadanie konkursowe znajdziesz poniżej.

Zadanie konkursowe:

Obejrzyj produkty VOLCANO pod linkiem:  www.shop.volcano.pl i wybierz ten, który Ci się najbardziej podoba. Następnie maksymalnie w 7 zdaniach napisz, który produkt wybierasz i dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy nagrodzić. Może zabierzesz tę rzecz w jakieś wspaniałe miejsce? Opowiedz nam o tym!

Nagrodą jest wybrany przez zwycięzcę konkursu produkt marki VOLCANO. Nagradzamy jedną osobę, która najciekawiej odpowie na zadanie konkursowe.

Na Wasze odpowiedzi na zadanie konkursowe czekamy do 9.03.2017. Wysyłajcie je na adres: redakcja@kobietamag.pl  W temacie wiadomości prosimy umieścić: Konkurs: Moja podróż z VOLCANO  – a w treści maila swoje dane – imię nazwisko lub tylko nick (jeśli jesteś zarejestrowaną użytkowniczką naszego portalu).

Oceniamy najciekawszą odpowiedź na zadanie konkursowe. Z nadesłanych prac wyłonimy 1 osobę, którą nagrodzimy opisaną rzeczą.

Dodatkowo wyróżnimy dwie osoby, które otrzymają od nas bony o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie online.

Postanowienia szczególne konkursu „Moja podróż z VOLCANO”: 

  1. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w  Konkursie oświadczają, że:
    a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich; Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
    b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora  w zakresie publikacji wyników Konkursu;
    c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez markę VOLCANO  a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska. 

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (193 głosów, średnia: 4,70 z 5)
zapisuję głos...