Konkurs: Modny makijaż na wiosnę z Bell Hypoallergenic. Odsłona nr 1 – Zoom na twarz

Razem z marką Bell Hypoallergenic przygotowaliśmy dla Was serię konkursów związanych z modnym wiosennym makijażem. Co tydzień opisujemy najnowsze trendy w makijażu oraz propozycje marki Bell Hypoallergenic, które powstały jako odpowiedź na makijaże podpatrzone na wybiegach mody. Co tydzień będziemy prezentować Wam proste zadanie konkursowe. W każdym konkursie możecie wygrać zestaw kosmetyków, który umożliwi Wam zrobienie najmodniejszego makijażu przy pomocy kosmetyków marki Bell Hypoallergenic. W tym tygodniu pytamy o kosmetyki do twarzy – zadanie konkursowe poniżej.

Zadanie konkursowe:

Przeczytaj artykuł  Bell Hypoallergenic odpowiada na makijażowe trendy wiosna 2017 – zoom na twarz i napisz maksymalnie w 4 zdaniach, który z wymienionych typów kosmetyków do makijażu twarzy jest dla Ciebie najważniejszy na wiosnę (na przykład baza, fluid, korektor etc.).

Na Wasze odpowiedzi na pytanie z odsłony nr 1 konkursu Modny makijaż na wiosnę z Bell Hypoallergenic czekamy do  16.04.2017. Wysyłajcie je na adres redakcja@kobietamag.pl  W temacie wiadomości prosimy umieścić: Modny makijaż na wiosnę z Bell Hypoallergenic – odsłona nr 1, a w treści maila swoje dane – imię nazwisko lub tylko nick (jeśli jesteś zarejestrowaną użytkowniczką naszego portalu).

Oceniamy najciekawsze odpowiedzi na pytanie konkursowe: Który z wymienionych  w artykule (Bell Hypoallergenic odpowiada na makijażowe trendy wiosna 2017 – Zoom na twarz) typów kosmetyków do makijażu twarzy jest dla Ciebie najważniejszy na wiosnę

Nagrodzimy 6 uczestniczek konkursu zestawami kosmetyków marki Bell HYPOAllergenic, w których znajdzie się: 

-baza w sztyfcie „Hypoallergenic Make-up Primer Stick”

-podkład „Hypoallergenic lightening makeup”

-korektor „Hypoallergenic Lightening Concealer”  

-róż w sztyfcie „Hypoallergenic creamy Rouge glow stick”

 

 

Postanowienia szczególne konkursu Modny makijaż na wiosnę z marką Bell HYPOAllergenic: 

 1. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, biorący udział w  Konkursie oświadczają, że:
  a) posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej pracy i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich; Zgłoszenia muszą być unikalnymi odpowiedziami na pytanie, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
  b) zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora  w zakresie publikacji wyników Konkursu;
  c) poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w Regulaminie i w niniejszej publikacji, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www. KobietaMag.pl, serwisu prowadzonego przez Firmę Bell  a także na kontach tych podmiotów w mediach społecznościowych. Autorzy ewentualnie opublikowanych prac w serwiach społecznościowych zostaną oznaczeni imieniem oraz pierwszą literą nazwiska. 

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (148 głosów, średnia: 4,91 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  7 kwietnia 2017 14:03

  Super, nowy konkurs 😉 Lubię kosmetyki Bell bo naprawdę idealnie sie sprawdzają na mojej twarzy, a poza tym są zawsze w przystępnych cenach

  Odpowiedz
 2. marta_12  7 kwietnia 2017 15:48

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 3. Erna  7 kwietnia 2017 17:27

  Super konkurs.

  Odpowiedz
 4. Hidari11  7 kwietnia 2017 20:06

  Jak zawsze próbuję swoich sił 🙂

  Odpowiedz
 5. Jaworka  8 kwietnia 2017 07:50

  Super konkurs wiosenny sprobuję

  Odpowiedz
 6. blogujemytestujemy  8 kwietnia 2017 08:09

  Bardzo fajny konkurs,myślę, że spróbuję

  Odpowiedz
 7. Maya  8 kwietnia 2017 11:07

  Fajny konkurs i jeszcze lepszy zestaw! Nic tak nie poprawia humoru jak przywitanie wiosny z nieskazitelną cerą bez niedoskonałości 🙂

  Odpowiedz
 8. framboise  10 kwietnia 2017 19:57

  super konkurs

  Odpowiedz
 9. martucha180  10 kwietnia 2017 23:23

  Powodzenia!

  Odpowiedz
 10. Barbarella  11 kwietnia 2017 09:43

  I ja biorę udział 🙂

  Odpowiedz
 11. Uśmiechnij się :)  12 kwietnia 2017 19:12

  Wzięłam udział, w końcu miałam chwilę czasu, by pomyśleć nad odpowiedzią 😉

  Odpowiedz
 12. malinowaja  15 kwietnia 2017 20:41

  Super konkurs 🙂 Wysłane 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany