Konkurs „Moc jest kobietą”. Wygraj dwie książki Agnieszki Przybysz: „Kobieca moc” i „Przyciągnij miłość”!

Zapraszamy do udziału w konkursie, który przygotowaliśmy dla Was we współpracy z wydawnictwem Nowa Proza: „Moc jest kobietą”. Do wygrania wspaniałe nagrody dla dwojga zwycięzców – pakiety motywujących i bardzo kobiecych książek Agnieszki Przybysz!

moc jest kobietą

kolaż własny redakcji

Konkurs „Moc jest kobietą”. Wygraj dwie książki Agnieszki Przybysz: „Kobieca moc” i „Przyciągnij miłość”!

 

Zadanie konkursowe:

 • W maksymalnie trzech zdaniach opisz, na czym – Twoim zdaniem – polega wyjątkowa moc kobiet
 • Swoją odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: Moc jest kobietą
 • Na Twoją odpowiedź czekamy do 19 września br. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy kompletem książek Agnieszki Przybysz: „Kobieca moc” i „Przyciągnij miłość”!

Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Ogólne zasady konkursów znajdziesz w Regulaminie portalu.

 

O czym opowiada „Kobieca moc”?

Książka 'Kobieca moc” ukazała się nakładem wydawnictwa Nowa Proza. Jest to owoc wieloletniego doświadczenia autorki w prowadzeniu coachingu budowania relacji w Polsce. Poradnik odkrywa przed czytelniczkami, w jaki sposób odzyskać, aktywować i wzmocnić swoją kobiecą moc. Autorka dedykuje ją kobietom z pasją, które pragną wieść wyjątkowe życie.

Męski sposób zdobywania, działania i osiągania celów poprzez rywalizację nie działa już tak skutecznie, jak do tej pory. Coraz więcej kobiet staje się liderkami, sięga po własne biznesy i pełni znaczące role w życiu zawodowym czy społecznym. To doskonały czas, aby kobiety mogły pracować tak, jak chcą i jednocześnie miały czas dla rodziny i bliskich. Być w harmonii, pełniąc różne role, i honorować swoją nieskończoną kreatywność!

„Kobieca Moc” pokaże Ci między innymi, jak oczyścić emocje, które blokują Cię przed spełnieniem Twoich najskrytszych marzeń. Wyjaśni, czym jest energia miejsc i dlaczego ma wpływ na Twoje życie. Dowiesz się, jak słuchać głosu intuicji w podejmowaniu trafnych decyzji i nie wpadać w pułapki logicznego myślenia, a także, jak odróżnić ten głos od podpowiedzi logiki. Jak zbudować zdrowe poczucie własnej wartości, pielęgnować kobiecość i nie godzić się na kompromisy, które pozbawiają Cię mocy i chęci do życia!

 

Co znajdziesz w książce „Przyciągnij miłość”?

„Przyciągnij miłość” to pierwszy, w pełni polski przewodnik ukazujący, jak budować relacje. Bardzo dobrze sprawdził się już w przypadku wielu polskich odbiorców, którzy zastosowali zawarte w nim porady we własnym życiu.

Podobnie jak książka „Kobieca moc”, jest owocem długoletniego doświadczenia autorki w coachingu budowania relacji w Polsce. Wiedza i doświadczenie, które Agnieszka Przybysz zdobyła, pracując jako pionierka coachingu i ekspert relacji damsko-męskich, zostały przedstawione w książce „Przyciągnij miłość”.

Tę samą sprawdzoną metodę ukazaną w ”Przyciągnij miłość” zastosowała autorka oraz tysiące innych osób od 2005 r., skutecznie lecząc złamane serca i przechodząc od samotności do szczęśliwej miłości oraz przyciągania tzw. Bratniej Duszy. Skorzystaj z narzędzi i ćwiczeń przekazywanych przez Agnieszkę, by zbudować upragnione relacje z ludźmi w związku, rodzinie czy pracy. W odróżnieniu od innych tego typu książek spotkanie z „Przyciągnij miłość” nie kończy się wraz z jej przeczytaniem!

 

Kilka słów o Autorce

Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellerów „Przyciągnij miłość – coaching relacji”,
„Przyciągnij Sukcesy z Pasją”, „Miłość & Pieniądze”, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.
Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją zdobyć miłość, pieniądze i karierę lub zacząć prowadzić biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje i dbać o rozwój duchowy. Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu.

Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek.
Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom, łączy rozwój osobisty z biznesem z pasją.
Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe praktyczne doświadczenie w branży coachingu w Polsce i kieruje się  zdumiewającą skutecznymi autorskimi metodami, korzystając z narzędzi, które pomagają uczestnikom kursów online w ponad 11 krajach Europy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. marta_12  6 września 2018 11:15

  Powodzenia 🙂

  Odpowiedz
 2. martucha180  6 września 2018 16:41

  Powodzenia!

  Odpowiedz
 3. janka1312  6 września 2018 21:23

  uwielbiam takie poradniki, zawsze w nich znajdę coś dla siebie.

  Odpowiedz
 4. Magdalena  10 września 2018 01:21

  Super konkurs 🙂

  Odpowiedz
 5. Erna  10 września 2018 09:12

  Fajny konkurs.

  Odpowiedz
 6. sylwiawes  10 września 2018 20:53

  Ciekawy konkurs 😊

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany