Konkurs: Łapacz snów dla kreatywnych

Myślicie, że wyrośliście już z kolorowanek? Może pora zrewidować ten pogląd? Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są 2 egzemplarze bestsellera w sklepie Amazon. Chcielibyście wygrać  Łapacz snów ?

łapacz snów

Trudny dzień w pracy? Kłótnia z przyjaciółką? Natłok domowych obowiązków? Pozwól sobie na chwilę relaksu. Odkryj swą artystyczną duszę i zatroszcz się o wewnętrzne dziecko. Sięgnij po kredki i zamaluj swój stres. Wyzwól swoją kreatywność. Poczujesz magię terapii kolorem, oderwiesz się od rzeczywistości i wyruszysz do świata fantazji. Piękne ilustracje i motywujące słowa sprawią, że wsłuchasz się w siebie i zapomnisz o zmartwieniach. W Łapaczu snów znajdziesz  50 rysunków, które możesz wyciąć i oprawić.

Zadanie konkursowe:

Łapacz snów to indiański amulet, który ma za zadanie odpędzać złe sny i przepuszczać tylko dobre. Dobry sen miał być łapany w sieć i spływać na śpiącego po piórach. Pomimo tego, ze żyjemy na drugim końcu świata, to chyba każdy z nas miał w swoim życiu przedmiot, który pomagał mu zasnąć. Może była to maskotka, kocyk, ulubiona poduszka, audycja radiowa, albo ulubiona płyta z muzykę?

Napisz, co było lub jest Twoim, prywatnym łapaczem snów. Odpowiedź zmieść w limicie max. 300 słów.

– Odpowiedź wyślij na nasz adres: redakcja@kobietamag.pl , w temacie koniecznie dopisując: Łapacz snów dla kreatywnych

 Na Wasze odpowiedzi czekamy do 27 lipca 2015 roku.

Pamiętajcie, by wraz z odpowiedziami umieszczać swoje dane teleadresowe. To znacznie przyśpiesza wysyłkę nagród!

Ogólne zasady konkursów organizowanych na naszym portalu znajdziecie w Regulaminie portalu

łapacz snów pascal

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (212 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...