Ogłaszamy konkurs dla fanek seriali! Wystarczy kliknąć w zwiastun „What/If” i odpowiedzieć na pytanie. Nagrody was zachwycą!

Pełna zapachów i kolorów wiosna natchnęła nas do przygotowania kolejnego konkursu. Zadanie nie jest trudne, bo wystarczy obejrzeć trailer do najnowszego serialu Netflixa „What/If”. Szczegóły wyjaśnimy w poniższym zadaniu konkursowym. Tymczasem nie możemy nie wspomnieć o 3 nagrodach, które dla was przygotowałyśmy. Pozwolą wam cieszyć się wiosennymi miesiącami otulonym luksusowymi nutami zapachowymi, a także z nienagannym makijażem. W takim wydaniu będziesz miała ochotę na spacer pośród promieni słońca, a po aktywnym dniu z przyjemnością zasiądziesz przed ekranem. Wśród naszych propozycji dla fanek seriali jest właśnie nowość Netflixa, której dedykujemy dzisiejszy konkurs. A zatem, do dzieła!

Ogłaszamy konkurs dla fanek seriali! Wystarczy kliknąć w zwiastun „What/If” i odpowiedzieć na pytanie. Nagrody was zachwycą!

Zadanie konkursowe:

  • Na samej górze naszej strony kobietamag.pl znajduje się reklama Netflixa. Kliknijcie w nią (jeżeli macie włączonego AdBlocka – wcześniej musicie go wyłączyć). Następnie pojawi się trailer filmu „What/If”, w który również należy kliknąć i obejrzeć, a następnie odpowiedzieć na pytanie: Która aktorka pojawia się w pierwszych sekundach zwiastuna i za rolę w jakim filmie/serialu lubisz ją najbardziej ? Swoją odpowiedź uzasadnij maksymalnie w dwóch zdaniach.
  • Odpowiedź wyślij na adres: redakcja@kobietamag.pl. W tytule wiadomości wpisz: „Konkurs dla fanek seriali”
  • Na Twoją odpowiedź czekamy do 3 czerwca br. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy nagrodami:

1) Perfumy BLOSSOM MEADOW, 100 ml

2) Pędzel do makijażu Karl Lagerfeld

3) Giorgio Armani: mini mascara i perfum Si 7 ml oraz suplement diety – este synergy (kolagen, kwas hialuronowy, biotyna, cynk, witaminy C i E)

Pamiętaj, aby do treści maila dołączyć swoje dane teleadresowe. Wtedy otrzymasz nagrodę znacznie szybciej!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (102 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...