Konkurs: Czy jesteś gotowa, aby uwodzić? Wiosna to najlepszy moment na zmianę!

Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać flakon feromonów, które podkreślą najlepsze strony Twojej osobowości! Nagrodę – flakon markowych, najbardziej zaawansowanych technicznie feromonów BTB o wartości 183 złotych, ufundował portal www.feromony.pl. Jak działają feromony? W jakich sytuacjach, w życiu prywatnym i zawodowym, mogą być potrzebne? Odpowiedzi na te pytania i szczegóły konkursu znajdziecie poniżej.

 

Jak działa BTB?

BTB to feromony nie tylko o charakterze seksualnym, ale również socjalnym. Działają jak zapachowy afrodyzjak. Zarówno kobiety, jak mężczyźni chętniej Cię słuchają, są szczerze zainteresowani Twoją osobą i tym, co mówisz. Wzbudzasz respekt mężczyzn oraz szczere zainteresowanie kobiet. Ludzie patrzą na Ciebie z podziwem i uznaniem. Stają się gadatliwi, zwierzają się, są bliscy i bezpośredni. Czasami wręcz nie mogą przestać przy Tobie mówić. Jeżeli jesteś z partnerem blisko, feromony zawarte w BTB spotęgują Wasze doznania erotyczne. BTB to feromony, które w pierwszej kolejności otwierają ludzi, następnie w kontekście erotycznym stymulują seksualnie. Ludzie są bardziej zrelaksowani, czują się przy Tobie komfortowo. Są przyjaźni i rozmowni. Ze względu na fakt, iż BTB poprawia kontakt i otwiera ludzi, jest również idealnym produktem dla zastosowań biznesowych. W sytuacjach intymnych BTB potęguje doznania Twojej partnerki (lub partnera), sprawiając, że chwile, które z Tobą przeżywa stają się chwilami, które pamiętać będzie do końca życia.

 

Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy, że odpowiesz na jedno proste pytanie:

Jaki procent ludzi stosujących feromony widzi efekty ich działania?

Odpowiedź znajdziesz na stronie www.feromony.pl/pobsf

 

Wyślij ją najpóźniej do 30.06.2013 na adres: redakcja@kobietamag.pl i czekaj na ogłoszenie wyników! Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy zwycięzcę. Jeśli Ci się uda – już wkrótce sprawdzisz na własnej skórze, jak wiele możesz zmienić dzięki BTB!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (120 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Black  17 czerwca 2013 13:01

  Aj karrrramba fajnie byłoby wygrać!

  Odpowiedz
 2. nuczka  17 czerwca 2013 13:40

  Oooooooooo i takie „cacko” można wygrać 🙂

  Odpowiedz
 3. kluska  18 czerwca 2013 14:58

  ale super konkurs!

  Odpowiedz
 4. Masza  18 czerwca 2013 21:51

  Strasznie jestem ciekawa ich działania:)

  Odpowiedz
 5. andros  18 czerwca 2013 23:46

  No, niezły konkursik 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany