Konkurs: „Chcę pokazać moje nogi…”

Wraz z pierwszym dniem wiosny nie tylko przyroda budzi się do życia, ale także my, w redakcji wyrywamy się z zimowego marazmu i tryskamy pomysłami.  Jeden konkurs wiosenny  goni więc  następny. Na wiosnę pokazujemy … nogi. Nie mogą być to gołe nogi (wszak to dopiero wiosna), ale nogi w wymyślnych rajstopach. Razem z marką Marks & Spencer przygotowaliśmy dla Was konkurs pod tytułem: „Chcę pokazać moje nogi …” Do wygrania mamy 3 pary czarnych rajstop z limitowanej kolekcji z ekstrawagancko dużymi wzorami,  idealnymi do wiosennych zestawień  z mini czy szortami.  Są to rajstopy ze wzorem w duże grochy, spadające gwiazdy lub  śmiałe zygzaki. 

konkurs-marks-and-spencer

Aby otrzymać jedną z tych par rajstop należy stworzyć kolaż ze stylizacją, w której wykorzystasz  zdjęcie rajstop Marks & Spencer publikowane w tym artykule oraz dowolne wiosenne elementy garderoby. Kolaż można wykonać w każdym programie graficznym lub skorzystać z portalu www.inspiruj.net,  gdzie znajdziecie zdjęcia rajstop w zakładce Bielizna i rajstopy/rajstopy. Zdjęcia rajstop można także pobrać z tego artykułu.

ZASADY konkursu:

Prześlij na adres redakcji swój kolaż , w którym jednym z elementów będzie zdjęcie rajstop Marks & Spencer publikowane w tym artykule oraz dowolne wiosenne elementy garderoby.  Najciekawsze kolaże  zostaną opublikowane naszym portalu. Jedna osoba może wysłać 1 kolaż. Termin konkursu: 21.03.2012 do  23.04.2012.Trzy  zwycięskie kolaże wyłoni redakcja biorąc także pod uwagę opinie i komentarze  internautów. Mail wyślij z tematem:  „Chcę pokazać moje nogi …”

 

Zdjęcia do pobrania i wykorzystania w kolażu:

M&S_Rajstopy_konkurs

M&S_Rajstopy_konkurs

M&S_Rajstopy_konkurs

M&S_Rajstopy_konkurs

M&S_Rajstopy_konkurs

M&S_Rajstopy_konkurs

M&S_Rajstopy_konkurs

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (80 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...