Konkurs: Bezpieczne opalanie z kremem przeciwsłonecznym SUNBRELLA

Bezpieczne opalanie zapewniają nam kremy chroniące przed promieniowaniem UVA i UVB. Nie wszystkie kremy dostępne na rynku chronią nas w jednakowy sposób.  Jednym z kremów posiadającym w swym składzie bezpieczne substancje fotostabilne, utrzymujące konsystencję w słońcu są kremy ochronne SUNBRELLA marki Dermedic. Wraz z marką Dermedic (http://www.dermedic.pl) przygotowaliśmy dla was konkurs internetowy, w którym można wygrać  zestawy do ochrony przeciwsłonecznej skóry.

 

Aby wygrać nagrodę wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „jaki składnik aktywny mleczka do ciała SUNBRELLA i kremu ochronnego do twarzy SUNBRELLA posiada niespotykaną właściwość, którą jest połączenie w w sobie cech filtrów chemicznych i mineralnych dzięki temu, że występuje w postaci mikronizowanego filtru chemicznego?”  Mamy do rozdania 5 zestawów składających się z  mleczka do ciała SUNBRELLA oraz kremu ochronnego do twarzy SUNBRELLA dla 1., 25. , 50., 75.  i 100. poprawnej odpowiedzi.

Aby znaleźć prawidłową odpowiedź wystarczy wejść na portal marki Dermedic:  http://www.dermedic.pl i tam w słowniku składników aktywnych oraz w opisie produktów SUNBRELLA znajdziecie odpowiedź.

Odpowiedź należy przysłać mailem  z dopiskiem  „Konkurs: Bezpieczne opalanie z kremem przeciwsłonecznym SUNBRELLA”. Konkurs trwa do 8.07.2011

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany