Konkurs: Bezpieczne opalanie z kremem przeciwsłonecznym SUNBRELLA – ogłoszenie wyników

Konkurs „Bezpieczne opalanie z kremem przeciwsłonecznym SUNBRELLA” ogłoszony razem z marką Dermedic ), w którym można było wygrać  zestawy do ochrony przeciwsłonecznej skóry dobiegł końca.

sunbrella, filtr słoneczny

 

Aby wygrać należało odpowiedzieć na pytanie: „jaki składnik aktywny mleczka do ciała SUNBRELLA i kremu ochronnego do twarzy SUNBRELLA posiada niespotykaną właściwość, którą jest połączenie w w sobie cech filtrów chemicznych i mineralnych dzięki temu, że występuje w postaci mikronizowanego filtru chemicznego?”

Prawidłowa odpowiedź brzmi:  „Tinosorb M”

Właśnie ten składnik serii SUNBRELLA posiada niespotykaną właściwość, a mianowicie łączy on w sobie cechy filtrów chemicznych i mineralnych, a to dzięki temu, że ma on postać mikronizowanego filtru chemicznego. Chroni przed promieniowaniem słonecznym działając w podwójny sposób. Z jednej strony dzięki mikronizowanej strukturze podobnie jak filtry mineralne rozprasza i odbija promienie słoneczne, z drugiej tak jak wszystkie filtry chemiczne pochłaniania energię światła słonecznego.

Oto lista osób, które wygrały nagrody w naszym konkursie, którymi są zestawy składające się z  mleczka do ciała SUNBRELLA oraz kremu ochronnego do twarzy SUNBRELLA.

1. Małgorzata Siwek-Kotucha

2. Marta Smuga

3. Agata Jarocka

4. Iza Sadokierska

5. Justyna Rojek

Nagrody wyślemy pocztą. Gratulujemy wygranej a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Więcej o serii SUNBRELLA marki  Dermedic w artykule:  SUNBRELLA ? Chroń Swoją skórę latem

krem do opalania, krem przeciwsłoneczny

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. nika  11 lipca 2011 15:08

    Gratuluje !!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany