Konkurs: „Aphol, Piękna i Zdrowa skóra” Wygraj dwa opakowania Aphol Omega Plus

Dla czytelniczek portalu www.kobietamag.pl wraz z firmą Tymofarm przygotowaliśmy specjalny konkurs internetowy pod hasłem „Aphol, Piękna i Zdrowa skóra”. Nagrodami w konkursie jest 5  zestawów po dwa opakowania suplementu diety Aphol Omega  Plus

Konkurs: "Aphol, Piękna i Zdrowa skóra"Alphol Omega Plus  to obietnica młodości zamknięta w kapsułce suplementu diety. Działając od wewnątrz, Alphol Omega Plus odżywia, regeneruje i chroni przed czynnikami zewnętrznymi skórę całego ciała, także w tych miejscach, do których nie docierają tradycyjne kosmetyki.

Aby wygrać dwa zestawy suplementu diety Aphol, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na 3 poniższe pytania i odpowiedzi wysłać na adres z dopiskiem: ?Aphol, Piękna i Zdrowa skóra? w terminie do dnia 22.05.11
Nagroda będzie przyznana 1, 40, 70, 100 i 120 poprawnej odpowiedzi.

Pytania konkursowe:

1. Czy Alphol Omega Plus firmy Tymofarm można nazwać nutrikosmetykiem, czyli suplementem diety, który zapewnia piękne i zdrowe włosy oraz paznokcie (odżywiając je od wewnątrz dzięki zawartości NNKT, witamin, selenu i biotyny)?

Tak/Nie

2. Czy Alphol Omega Plus to suplement diety o działaniu anti-aging, bo opóźnia procesy starzenia ? wygładza zmarszczki, redukuje tkankę tłuszczową i zmniejsza cellulit?

Tak/Nie

3. Czy to prawda, że Alphol Omega Plus dzięki swoim składnikom (między innymi niezbędnym nienasyconym kwasom tłuszczowym) działa jak ekskluzywny krem anti-aging ? wygładza zmarszczki, nawilża skórę i sprawia, że wygląda ona świeżo i młodzieńczo?

Tak/Nie

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (117 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany