Koniec zniszczonych włosów! – nowa kuracja keratynowa Delia Cameleo

Delia Cosmetics przygotowała nowość – kurację odbudowującą dla bardzo uwrażliwionych włosów. Keratyna – jeden z głównych, naturalnych składników, budujących strukturę włosa, to główny składnik nowej linii Delia Cameleo. Płynna Keratyna, w poręcznej formie spray’u pozwala zrekonstruować zniszczone części włosa i odbudować jego powierzchnię. Maska Keratynowa dzięki silnym właściwościom regenerującym, odżywia i wspomaga regenerację struktury włosów. Kosmetyki zawierają aktywny składnik Keramimic 2.0, który docierając w głąb włosów przywraca im elastyczność, gładkość i wytrzymałość. Włosy łatwiej się rozczesują, układają, a także odzyskują zdrowy połysk i miękkość.

Kuracja Delia Cameleo

Delia Cameleo Płynna Keratyna –  kosmetyk do pielęgnacji zniszczonych włosów, który pozwala zrekonstruować najbardziej zniszczone części włosa i odtworzyć naturalny skład jego powierzchni. Płynna keratyna o właściwościach silnie regenerujących typu „włos w płynie” przeznaczona jest szczególnie do pielęgnacji włosów uszkodzonych i osłabionych farbowaniem, trwałą i innymi zabiegami fryzjerskimi. Zawarty w płynnej keratynie aktywny składnik Keramimic 2.0 dociera do warstwy korowej włosa i odbudowuje najbardziej uszkodzone miejsca jednocześnie głęboko regenerując powierzchnię włosa.

Działanie:

 • termoochrona
 • łatwe rozczesywanie
 • wygładzone włosy aż po same końce
 • większa podatność na skręcanie i układanie
 • wzrost sprężystości, elastyczności i miękkość
 • większy połysk

Sposób użycia: Spryskać wilgotne włosy po umyciu szamponem, nie spłukiwać. Do codziennego użytku. Dla kompleksowej keratynowej regeneracji polecamy również maskę z serii Cameleo BB.

Pojemność: 150 ml

Cena: 16,50 PLN

Delia Cameleo Maska Keratynowa – Kosmetyk, który pozwala zrekonstruować najbardziej zniszczone włosy i odbudować ich naturalny skład. Silnie regenerująca, nawilżająca i wygładzająca maska przeznaczona jest do pielęgnacji włosów uszkodzonych i osłabionych farbowaniem, trwałą lub innymi zabiegami. Zawarty w serum aktywny składnik „Keramimic 2.0” trafia w warstwę korową włosa i odbudowuje najbardziej uszkodzone miejsca, a kondycjonujący Silsoft AX-E zapewnia idealną gładkość i połysk.

Działanie:

 • termoochrona
 • łatwe rozczesywanie,
 • wygładzone włosy aż po same końce
 • większa podatność na skręcanie i układanie
 • wzrost sprężystości, elastyczności i miękkości
 • większy połysk

Sposób użycia: Nakładać na umyte szamponem włosy, pozostawić na minutę i zmyć. Stosować 2 razy w tygodniu. Dla kompleksowej regeneracji keratynowej polecamy równiez płynną keratynę z serii Cameleo BB.

 Cena:  14,10  PLN

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  7 października 2013 20:42

  Dawno nie używałam niczego firmy Delia. Czas to zmienić.

  Odpowiedz
 2. Kmakolagwa  6 marca 2015 18:02

  Nie używałam tych produktów, ale po opisie mogę stwierdzić, że zastanawiam się nad ich zakupem.

  Odpowiedz
 3. majorka  19 kwietnia 2015 14:29

  Do Delii mam mieszane uczucia

  Odpowiedz
 4. kaskalala  17 lipca 2015 09:19

  ciekawe… czy ktoś potwierdza działanie ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany