Kompleksowa regeneracja z nową linią kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE od FLOSLEK

Dobroczynne właściwości śluzu ślimaka wykorzystywane były już przez lekarzy w starożytnej Grecji. W celach leczniczych sięgali po niego także Indianie i afrykańskie plemiona. Zainteresowanie tą substancją odrodziło się na gruncie naukowym kilkanaście lat temu. Dzisiaj obecność śluzu ślimaka można zaobserwować w wielu kosmetykach.

Czy Twoja cera jest zmęczona po lecie i wymaga intensywnej regeneracji? Jeśli tak, to postaw na niezwykle skuteczny składnik – wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka! Dzięki śluzowi ślimaki potrafią szybko odtworzyć swoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować zniszczoną muszlę. Okazuje się, że śluz ślimaka ma też zbawienne działanie na ludzką skórę. Pobudza on procesy syntezy włókien kolagenu i elastyny, wzmacnia elastyczność skóry, a także chroni przed wnikaniem drobnoustrojów i przed wolnymi rodnikami.

Kompleksowa regeneracja z nową linią kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE od FLOSLEK

 

Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK przygotowało nową, luksusową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE z 95% filtratem ze śluzu ślimaka, o szerokim, dobroczynnym działaniu na skórę i oszałamiających efektach stosowania. Eliksir i kremy zostały przygotowane w oparciu o Snail Effect technologyTM, zbilansowaną formułę bioaktywnych składników. Ich formuły są tak skomponowane, że działają na trzech polach równocześnie: wygładzają, regenerują i nawilżają!

Poznaj nową linię kosmetyków Skin care EXPERT ALL IN ONE od FLOSLEK

 

Krem-żel naprawczy dzień/noc

To krem-żel, który idealnie sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku – w szczególności dojrzałej oraz bardzo wrażliwej lub reaktywnej, zniszczonej upływem czasu. Krem-żel intensywnie i długotrwale nawilża oraz regeneruje. Spłyca również zmarszczki, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych.

 

EFEKTY WIDOCZNE PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • wygładzenie skóry u 90% osób*
  • odczucie poprawy elastyczności, jędrności i sprężystości skóry u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

Krem-żel naprawczy dzień/noc: pojemność 50 ml/cena: 46,90 zł

 

Elixir Koncentrat regenerujący

To wyjątkowo silny koncentrat o żelowej konsystencji. Intensywnie i długotrwale nawilża, regeneruje, a także sprzyja wygładzaniu nierówności, w tym blizn potrądzikowych. Rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry. Poprawia wygląd i kondycję skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej. Elixir usuwa również przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i demakijażu.

 

EFEKTY WIDOCZNE PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • poprawa wyglądu kondycji skóry nawet po zabiegach medycyny estetycznej u 68%*
  • usuwa przesuszenie skóry spowodowane produktami do makijażu i 92%*
  • redukcja ilości zmarszczek nawet o 50%**

* badania satysfakcji klientów
** badania aparaturowe

 

Elixir Koncentrat regenerujący/pojemność 30 ml/cena: 59,90 zł

 

Lekki krem-żel pod oczy

To kosmetyk do pielęgnacji skóry wokół oczu wymagającej naprawy, bez względu na wiek. Długotrwale nawilża, wygładza zmarszczki i linie mimiczne oraz poprawia kondycję i wygląd skóry. Jest odpowiedni dla kobiet z makijażem permanentnym i sztucznymi rzęsami.

 

EFEKTY PO 28 DNIACH STOSOWANIA:

  • poprawa komfortu skóry wokół oczu u 100% osób*
  • regeneracja uszkodzeń naskórka po zabiegach medycyny estetycznej u 95% osób*

* badania satysfakcji klientów

pojemność 15 ml
cena 29,90 zł

kompleksowa regeneracja

Lekki krem-żel pod oczy/pojemność 15 ml/cena: 29,90 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (129 głosów, średnia: 4,02 z 5)
zapisuję głos...