Kolory tęczy w klasycznym wydaniu WITTCHEN Lookbook wiosna 2013

Wiosna 2013 jest spod znaku koloru – energiczna żółd, zimna mięta, kobalt i odcienie niebieskości, malachitowa zieleo połączona z fuksją – wszystkie te barwy znajdziemy w odważnej, ale jakże klasycznej kolekcji marki WITTCHEN.

WITTCHEN lookbook wiosna 2013

Lookbook otwiera linia Signature, z tłoczonym na skórze monogramem WITTCHEN. Śnieżnobiały kuferek reprezentuje całą linię torebek w siedmiu kolorach tęczy: żółtym, różowym, czerwonym, gołębiej szarości, zgaszonym granacie i klasycznej czerni. Uzupełnienie stanowią chusty oraz ozdobny srebrny brelok.

Kolory przewijają się przez wszystkie linie wiosennej kolekcji. Energiczna żółd, zimna mięta, monochromatyczna szarość i niebieska głębia zdobią proste torebki w kształcie kuferków. Często łączone są dodatkowo ze skórą tłoczoną na krokodyla. Ten zwariowany obraz wiosennej kolekcji dopełnia linia w groszki. Marka zaadaptowała światowy trend w indywidualny sposób. Groszki nie są drukowane, ani tłoczone tylko wycinane. Prosta i elegancka forma bieli połączonej z naturalnym odcieniem skóry to tylko pozory tej linii. Spod dziurkowanej skóry wyłaniają się dodatkowe kolory: żółci, różu, czerwieni i zieleni, dając wiele możliwości do stylizacji.

Całości kolekcji dopełniają spokojne, stonowane kolory balerinek. Delikatne kolory lakierowanej beżowej skóry, granatowego zamszu i tradycyjnej brązowej skóry stanowią bazę. Szaleostwo zaczyna się w dodatkach: królują kokardy, kwiaty i złote połyskujące czubki.

Kolekcja jest już dostępna w e-sklepie pod adresem: www.sklep.wittchen.com

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (182 głosów, średnia: 3,90 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Masza  24 lipca 2013 16:12

    Cudowne kolory i torby.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany