Zaskakuj nowym kolorem oczu każdego dnia

Po okresie letnim często chcemy zmienić wygląd. Jednym, z pomysłów mogą być kolorowe eksperymenty z barwą naszych oczu. Dzięki kolorowym soczewkom kontaktowym możemy ją podkreślać lub zmieniać każdego dnia.

Soczewki AOC (3)

Zawsze marzyłaś o szmaragdowych, hipnotyzujących oczach niczym Rihanna, anielsko niebieskich Cameron Diaz albo głębokim brązowym spojrzeniu, którym olśniewa Eva Longoria? Jak to zrobić? Wybierz odpowiednie soczewki kontaktowe i znajdź w sobie nowe piękno.

Przykładem marki produkującej kolorowe soczewki może być  Alcon i soczewki o nazwie AIR OPTIX® COLORS. Dzięki palecie 9 kolorów pozwolą zobaczyć siebie w wielu odsłonach. Możemy rozjaśnić ciemne oczy lub dodać głębi jasnym. Jeśli chcemy dokonać tylko delikatnej zmiany, wybierzmy jeden z 5 subtelnych kolorów, który podkreśli nasz naturalny kolor oczu. Zdecydowaną zmianę, np. na wyjątkową okazję, uzyskamy decydując się na jedną z 4 intensywnych barw. Wszystko zależy od pomysłowości, bo możliwości jest naprawdę wiele.

Soczewki AOC (2)

Soczewki AOC (4)

Komfort

AIR OPTIX® COLORS to dużo więcej niż tylko zabawa kolorem – to pierwsze oddychające kolorowe soczewki kontaktowe. Dodanie zabarwienia nie wpłynęło bowiem na obniżenie (bardzo ważnej w soczewkach kontaktowych) przepuszczalności tlenu. Pozwalają one naszym oczom oddychać, ponieważ przepuszczają do 6 razy więcej tlenu w porównaniu do konwencjonalnych soczewek kontaktowych. Ponadto soczewki zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały wyjątkowy komfort przez cały okres użytkowania. Odpowiednia budowa ich powierzchni chroni soczewkę przed utratą nawilżenia i gromadzenia się osadów. Co dzięki temu zyskujemy? Komfort oraz zdrowo wyglądające, piękne oczy.

Soczewki AOC (1)

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,47 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. paolia  2 września 2014 08:46

  podoba mi się możne i zmienię sobie kolor oczy 🙂

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  2 września 2014 10:17

  Świetne. Zawsze chciałam mieć zielone oczy.

  Odpowiedz
 3. bbo  2 września 2014 10:52

  No proszę! Jakie to proste 😉

  Odpowiedz
 4. martucha180  2 września 2014 18:10

  I można podkreślić kolor swych oczu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany