NOWOŚĆ: kolorowe eyelinery VIPERA COSMETICS w kolekcji ALL SEASONS

Przedstawiamy nowość wśród kosmetyków do makijażu –  kolorowe eyelinery VIPERA COSMETICS w kolekcji ALL SEASONS. Dzięki nim możemy zerwać z rutyną i czarnymi kreskami na powiekach. W nadchodzącym sezonie możemy postawiać na szafirowe indygo, grafitowy kobalt oraz ekologiczny brąz.

Polecamy również: Eyeliner – najczęstsze błędy w nakładaniu

allseasons (4)

Zobacz także: Jak zrobić kreski eyelinerem – oto nasz niezawodny sposób

Jaki kolor eyelinera wybrać?

Jeśli jesteś blondynką o  jasnej cerze i  niebieskich, bądź zielonych oczach – wybierz  kolory: brązowy lub grafitowy kobalt, które podkreślą Twoją delikatną urodę. Szatynki o brązowych oczach niech sięgną po eyeliner w kolorach szafirowym indygo lub grafitowym kobalcieCiemnowłose Panie z piwnymi, szarymi czy zielonymi oczami uatrakcyjnią wygląd eyelinerami w  kolorach:  indygo, a także w kobalcieRude włosy i piwne lub brązowe oczy, cudownie skomponują się z brązem lub kobaltowym grafitem.

Czarno niebieska kreska

Możesz trochę fantazjować posługując się meandrami kresek, łączyć ze sobą kolory w jedną dwukolorową linię albo malować dwa kolorowe pasma – jedno nad drugim.

 Projektanci i makijażyści przekonują nas, że eyeliner’em należy się bawić. Z sezonu na sezon proponują coraz to odważniejsze kreski, różne kształty, kolory, wykończenia. Możliwości jest wiele: delikatne, w stylu lat 50 – tych, dramatyczne, zadziorne z epoki vintage, ale również nieregularne lub lekko rozmazane albo po prostu… oryginalne. Ważny jest też kolor kreski –  im bardziej kolorowo, tym lepiej.

Polecamy również: Idealne kreski eyelinerem – jak je zrobić + przegląd eyelinerów

Kolorowe eyelinery VIPERA COSMETICS w kolekcji ALL SEASONS: szafirowe indygo, grafitowy kobalt oraz ekologiczny brąz

allseasons - kosmetyki

VIPERA COSMETICS w linii ALL SEASONS oferuje Eyelinery w 4 kolorach do wykonania wyrazistej kreski: czarny, brązowy, szafirowy i grafitowy. Jedwabna końcówka Eyelinera kreuje linearną linię o wysokim nasyceniu kolorem. Równą, precyzyjną dozą formuje drogę malowania o pożądanej grubości kreski. Dzięki niemu osiągniesz cel –  zharmonizujesz styl, spojrzenie nabierze pewnej drapieżności, a kreska podkreśli oko.

EYELINER/INKLINER ALL SEASONS to szybkoschnący kosmetyk, nie odbija się na powiekach. Zapewnia 100% precyzję wykonania kreski – nawet niewprawną ręką. Profesjonalistę i amatorkę Liner zachwyci wygodą malowania oraz efektem. Pewny chwyt ułatwia poręczne, „taliowane” opakowanie . EYELINER/INKLINER ALL SEASONS nie podrażnia oczu, nie zawiera parabenów, ani  formaldehydu. Nie testowany na zwierzętach.

Cena: 18,90 zł.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (234 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...