Kolorowe espadryle na letnie miesiące – stworzone do tańca i wakacyjnych spacerów

Pomiędzy wakacjami a radością bez dwóch zdań postawić można wielki znak równości. A z tym co przyjemne wiąże się też moc kolorów. Wprowadzajmy je latem do naszej garderoby, nie zapominając rzecz jasna o butach. Pełne barw sandałki, klapki czy szpilki sprawią, że będzie wam się chciało tańczyć na rozgrzanej słońcem plaży czy łące. Spacer po mieście? Niech ulice cieszą się razem z tobą ze słońca, które karmi wszystkich optymistycznymi promieniami.

Pierwsza Inspirantka postawiła na zdecydowanie miejski styl, w którym pierwsze skrzypce zagrały espadryle na koturnie. Nie dość, że mienią się brokatem, to jeszcze paski uszyte zostały z dżinsu. Takie połączenie sprawdzi się świetnie i ożywi, a także unowocześni każdą stylizację. To również zasługa rozmarzonego fioletu, złota i niebieskiego.

Serdecznie gratulujemy kawiarce

Stylizacja z kolorowymi espadrylami, koszulą w paski i spódnicą na guziki

#kolorowebuty

 

Druga stylizacja zaprasza nas na plażę. Biała, zwiewna i dziewczęca sukienka w zestawieniu z piękną opalenizną pięknie prezentuje się na tle morskich fal. Ale nie tylko. Idealnie pasują do niej nietuzinkowe espadryle zdobione kolorowymi pomponami, rodem z krajów Ameryki Południowej. Do tego jeszcze niebieskie dodatki i wakacyjny outfit gotowy.

Wyróżniona została również magart. Gratulacje!

Stylizacja z białą sukienką i espadrylami z pomponami

#kolorowebuty

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

 

Hasztagi na ten tydzień to:

#Słonecznyżółty

#Nabezludnejwyspie

#Smażingplażing

#Kolorowebuty

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany