Kolorowe buty na różne okazje – propozycje stylizacji

Codzienność nie musi być ani nudna ani rutynowa. Wiedzą o tym projektanci marki Nessi, którzy co sezon przygotowują szeroką kolekcję obuwia na każdą okazję.

Stylizacja Nessi - na weekend

W porannym pośpiechu często nie mamy czasu na długie zastanawianie się, co na siebie włożyć, dlatego dobór dodatków z definicji powinien być prosty i łatwy. Spiesząc się do biura czy na spotkanie, chcemy wyglądać elegancko, a jednocześnie być gotowe by spędzić cały dzień na nogach. Na randce pragniemy czuć się swobodnie i bez problemu dotrzymać kroku partnerowi. Podczas weekendowych wyjazdów ostatnią rzeczą, której potrzebujemy, są odciski na stopach od niewygodnych butów. Dla każdej z nas, która choćby raz w życiu pomyślała w ten sposób, marka Nessi przygotowała starannie wyprofilowane buty, które zapewnią komfort na wiele godzin. Dzięki współpracy doświadczonego zespołu projektantów nie musimy wybierać między modą, a wygodą, gdyż kolekcje tworzone są według aktualnych trendów obowiązujących w modzie światowej, ze starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Stylizacja Nessi - na weekend (2)

Stylizacja Nessi - na spotkanie do biura

Nessi przywiązuje dużą uwagę do jakości wykonania swoich produktów, dlatego mamy pewność, że wybierając obuwie tej marki, dokonujemy doskonałego wyboru na więcej niż jeden sezon. Bardzo szeroka gama modeli i przystępne ceny obuwia pozwolą nam zaopatrzyć się w kilka par i na zawsze pożegnać się ze stereotypowym problemem dotykającym większości kobiet.

Stylizacja Nessi - na spotkanie do biura (2)

Stylizacja Nessi - na randke

Pełna kolekcja dostępna jest na stronie www.nessi.com.pl

  • Bransoletki Casu www.casu.pl
  • Buty Nessi www.nessi.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (260 głosów, średnia: 4,44 z 5)
zapisuję głos...