Kolorowe buty Mel na lato 2014

Tego lata, Mel stawia na wyluzowany klimat i przekonuje, że powinniśmy czerpać pełnymi garściami z każdej minuty naszego życia. Aż chce się nosić takie buty!

Tego lata, Mel stawia na wyluzowany klimat i przekonuje, że powinniśmy czerpać pełnymi garściami z każdej minuty naszego życia. Lato to czas relaxu, radości i zabawy. Mówi się, że życie jest krótkie, to co dopiero powiemy o wakacjach?! Każdy element kolekcji na lato 2014 został bardzo precyzyjnie przemyślany, aby dobrze oddał wakacyjny nastrój. Mel zainspirowało się wszystkim, co kojarzy się z urlopowym okresem oraz aktualnymi najgorętszymi trendami na letni sezon.

buty-met-lato-2014_1

Uniwersalne i modne obuwie jest obecnie absolutnym must – have. Z Mel będzie można teraz korzystać ze słonecznych dni i gorących nocy w świetnym stylu. Bardzo modne i kobiece – nowa kolekcja na pewno będzie obiektem westchnień nie jednej dziewczyny.

buty-met-lato-2014_2

Klasyczne wzory Mel każdego sezonu zmieniają swój wizerunek. Motywem przewodnim kolekcji jest styl marynarski, którego elegancki charakter został zainspirowany morzem. Kwieciste printy i detale w kształcie serduszek nadają kolekcji romantycznego charakteru, który jest świeży i lekki – czyli taki, jak gorący sezon wakacyjny.

buty-met-lato-2014_3

Tym, co najbardziej wyróżnia buty Mel jest ich przepyszny malinowy zapach, który w nowej kolekcji na lato 2014 jest jeszcze intensywniejszy!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (171 głosów, średnia: 4,06 z 5)
zapisuję głos...