Kolor w łazience

Poznajcie nową, unikalną kolekcję mebli łazienkowych z myślą o tych, którzy pragną wyrazić siebie poprzez barwne wnętrze, uwielbiają kolory i którzy do tej pory wybierali biel, bo tak było najprościej. Z linią COLOUR jest równie łatwo, ale i kolorowo!

kolorowa łazienka

fot. Freepik

COLOUR to linia, która zachwyci wielbicieli barw. Tworząc serię COLOUR marka Cersanit nie zapomniała o miłośnikach stonowanych, minimalistycznych wnętrz. Fronty zgrabnych i eleganckich szafek z serii COLOUR dostępne są oprócz intensywnego błękitu i energetycznej żółci, także w bieli i szarości, bo seria COLOUR ma różne oblicza.

Wystarczy jedynie kropla koloru, a znacznie zmienimy wygląd łazienki – możemy wybrać białe fronty i ożywić je jedynie dwoma lub trzema kolorowymi płaszczyznami frontów z serii COLOUR. Możemy także postawić w całości na kolor,  bo barwy z linii COLOUR nie są przypadkowe. To starannie dobrana paleta szlachetnych odcieni, która świetnie wygląda w swoim towarzystwie. Te cztery kolory doskonale odnajdują się w barwnych parach, trio i kwartetach.

Kolor to COLOUR Cersanit

Kolekcja COLOUR marki Cersanit to system nieszablonowych rozwiązań – pozwala na ekspresję, nie zapominając o funkcjonalności. Z serią COLOUR nasza łazienka zyska niebanalny, osobisty rys i będzie miejscem przyjaznym i wygodnym, w którym łatwo utrzymać porządek. Wygodne moduły szafek w trzech wielkościach można zestawiać ze sobą w łatwy sposób tworząc spójne, geometryczne kompozycje.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,51 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  28 lipca 2014 09:18

  Bardzo mi się podobają takie proste łazienki.

  Odpowiedz
 2. martucha180  28 lipca 2014 12:28

  Dla mnie te pierwsze kolory są nietrafione.

  Odpowiedz
 3. bbo  28 lipca 2014 21:03

  Ale jakże poprawiają humor!

  Odpowiedz
 4. Marlena  28 lutego 2016 17:47

  Śliczne .

  Odpowiedz
 5. ewalub  11 grudnia 2016 11:27

  Najbardziej podobają mi się szarości takie jak na ostatnim zdjęciu

  Odpowiedz
  • Jaworka  22 grudnia 2016 09:49

   ewalub szarości oraz biel i czerń podobają mi się a ja właśnie szukam inspiracji do lazienki na poddaszu

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany