Kolekcja wiosna-lato 2014 – Monnari stawia na radość!

Nowy sezon niezmiennie dodaje nam skrzydeł, wprowadzając do mody powiew świeżości i garść ekscytujących inspiracji. Zobacz kolorowe zdjęcia najnowszej kolekcji Monnari!

Nowy sezon niezmiennie dodaje nam skrzydeł, wprowadzając do mody powiew świeżości i garść ekscytujących inspiracji. Jest to szczególnie odczuwalne zimą, gdy na wystawach sklepów zaczynają pojawiać się jasne, wiosenne kolory, niosące zapowiedź cieplejszych dni roku.

Monnari wiosna-lato 2014 (3)

Wiosenno-letnia kolekcja Monnari 2014 jest kwintesencją radości i pozytywnej energii. Patrząc na szeroki wybór proponowanych form i feerię kolorów zdecydowaliśmy, że najlepszą, wizualną oprawę dla nowych linii ubrań stworzy współpracujący z naszą firmą już po raz drugi, zdolny grecki fotograf Thanassis Krikis. O ile pierwsza sesja z Julią Bijoch doskonale oddała klimat starannie przemyślanej, pełnej wysmakowanych faktur i wzorów kolekcji zimowej, o tyle kolejna praca świetnie ilustruje lekkość i radosną energię rzeczy przygotowanych przez naszych projektantów na nadchodzącą, ciepła porę roku. W sesji wystąpiła magnetyczna i niezwykle żywiołowa modelka znana między innymi z reklam obuwia Kazar – Klaudia (dopisać nazwisko).

Monnari wiosna-lato 2014 (2)

Wprowadzone już do naszych salonów oraz dostępne na www.emonnari.pl linie obrazują różnorodność, która towarzyszyć będzie nam wiosną i latem Anno Domini 2014. Dynamika i koncentracja na użytkowych, prostych fasonach w sportowym stylu dominują w linii Minimactive. Połączenie ciemnych, oliwkowych tonów i spokojnych odcieni beżu z nutą energetycznej cytryny i bieli jest doskonałą propozycją na okres przejściowy pomiędzy zmieniającymi się porami roku. Perfekcyjną fuzję najbardziej pożądanych, sezonowych barw i starannie przemyślanych deseni znajdziemy w linii Fusion, reprezentującej kobiecą elegancję okraszoną nutą klasyki i nowoczesności. Przewijający się tu motyw biało-czarnej, regularnej kraty jest doskonałym łącznikiem pomiędzy tonami lila i delikatnej brzoskwini. Wielbicielki subtelnych pasteli znajdą wiele dla siebie w niezwykle elegnackiej linii So Pure. Delikatne koronki i zwiewne fasony w wersji błękitnej, pudrowo-różowej czy odcieniu fuksji to szkoła wiosennego uwodzenia w stylu Monnari. Miękkie drapowania i kobiece fasony, doskonałe do pracy i na czas wolny nasze Klientki odnajdą w linii Essence, zdominowanej przez powszechnie uwielbiany odcień ciemnego khaki, doprawiony odrobiną intensywnej maliny i nutą głębokiego chabru.

Żadna, letnia kolekcja nie byłaby kompletna bez uwielbianych przez kobiety motywów marynarskich. Klasykę gatunku i specyficznych dla niego barw, przetworzoną przez naszych projektantów na najmodniejsze fasony znajdziemy w letniej linii Marina. Wielbicielki przygody i odkrywczynie nieznanych lądów doskonale poczują się w przesyconej etnicznymi motywami linii Expedition. Tegoroczne lato w Monnari nie obejdzie się też bez inspiracji wybujałą naturą, wyraźnie widocznych w liniach Jungle czy Magnolia. Szczególnie w tej ostatniej do głosu dochodzi pełnia kobiecości, widoczna w kwiatowych deseniach i intensywnych, słonecznych kolorach.

Monnari wiosna-lato 2014 (1)

Energia i radość to hasła, które nieodmiennie kojarzą się z budzącą do życia, wiosenną naturą i gorącymi dniami lata. W Monnari wierzymy, że piękno kobiet płynie przede wszystkim z ich wnętrz, a nowa kolekcja marki ma je jedynie podkreślić i uczynić lepiej widocznym.

W tym sezonie  po raz drugi na kolekcje Monnari spojrzał przez  obiektyw Thanassis Krikis. Z pochodzenia i serca – Grek. Projektant, ilustrator i przede wszystkim fotograf który  z dużymi sukcesami pracuje jako fotograf w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech oraz Grecji.  Po raz pierwszy w Polsce.  Jego zdjęcia charakteryzują się dojrzałym podejściem do kobiecości, dążeniem do wyrafinowanej zmysłowości, delikatnej, ulotnej emocjonalności i piękna. Nie dąży do estetycznych skrótów, na jego zdjęciach kobieta zawsze jest prawdziwie i głęboko piękna.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (161 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...