Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki!

100 lat niezależności, elegancji, a także przemyślanej odwagi i zmysłowości – to najlepsze podsumowanie istnienia Etam. Ulubiona marka Francuzek z okazji swoich setnych urodzin przygotowała specjalną limitowaną kolekcję, w której bawi się marynarskimi paskami w kolorach francuskiej flagi. Tym razem jednak… z domieszką różowego!

Zobacz również: Przewodnik zakupowy: Modne kurtki jesień 2016

Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki log

Kiedy w 1916 roku Etam otworzyło swój pierwszy salon w Berlinie, towarzyszyło kobietom w początkach ich wolności i niezależności. Do dziś te wartości są podstawą DNA tej francuskiej marki. Etam wyznaje zasadę, że piękno nie pyta o wiek i rozmiar. Pomaga cieszyć się kobiecością w swobodnym i jednocześnie zmysłowym francuskim stylu.

W swojej kolekcji  Etam bawi się marynarskim motywem w kolorach francuskiej flagi. Tym razem jednak białe, czerwone i niebieskie paski uzupełniono… domieszką różowego! Kolekcja wykorzystuje klasyczny francuski styl – swobodny i bezpretensjonalny, a jednocześnie zmysłowy. Bawełniane koszulki, podkoszulki, spodenki i majtki z przewrotnymi napisami, uzupełnione o kolekcję bielizny Icône  z charakterystycznym motywem trójkątów to wszystko, co czeka na fanki francuskiego szyku.

Zapraszamy do galerii: Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki!
Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (2)

Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (3) Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (4) Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (5) Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (6) Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (7) Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (8) Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (9)

Kolekcja urodzinowa Etam z okazji 100-lecia marki! (1)

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...