Kolekcja torebek LONGCHAMP na sezon jesień-zima 2015

Przedstawiamy nową, minimalistyczną i nowoczesną kolekcję torebek LONGCHAMP na sezon jesień-zima 2015 . Zapraszamy do galerii na dole strony!

Kolekcja torebek LONGCHAMP na sezon jesień-zima 2015 log

W kolekcji  LONGCHAMP na sezon jesień-zima 2015 marka  stawia na kolorowy minimalizm i wprowadza do świata mody linię torebek Le Pliage Heritage Mini. Torebki z tej kolekcji będą w nowym sezonie dominować u boku ambasadorki marki, Alexy Chung na wszystkich reklamach.

Torebki z linii Le Pliage Heritage Mini są małe, poręczne, pełne kolorów i niezwykle praktyczne. Idealne dla aktywnej kobiety, która ciągle jest w ruchu.

Linia Le Pliage Heritage Mini jest miniaturową wersją dotychczasowego bestsellera marki, jaką od dwóch sezonów jest skórzana torebka Le Pliage Heritage.

Zdjęcia do kampanii LONGCHAMP jesień-zima 2015 powstały w Miami, na ulicach Wynwood District, które z całym swoim bogactwem małych galerii sztuki, artystycznych pracowni oraz ulicznego graffiti, stały się wymarzonym tłem dla linii Le Pliage Héritage Mini.

Autorem zdjęć nowej kampanii Longchamp jest brytyjski fotograf Max Vadukul. Spot reklamowy swoją premierę będzie miał 8 września.

Torebki z nowej kolekcją są już dostępne w butiku LONGCHAMP w Galerii Mokotów

 

Zapraszamy do galerii: Kolekcja torebek LONGCHAMP na sezon jesień-zima 2015

Zapraszamy do galerii: Kolekcja torebek LONGCHAMP na sezon jesień-zima 2015 – zdjęcia produktów

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (210 głosów, średnia: 4,18 z 5)
zapisuję głos...