Kolekcja Topshop dla Zalando z Carą Delevingne

Właśnie wystartowała nowa kampania Topshop dla Zalando ze słynną top modelką Carę Delevingne . Zapraszmy do galerii na dole strony.

Topshop dla Zalando

Kampania została wyreżyserowana przez Gordona von Steiner’a, a o stylizację zadbała sama dyrektor kreatywna TOPSHOP’a Kate Phelan.  Cara z charakterystyczną dla siebie swobodą i luzem w reklamie nosi wpisujące się w najnowsze trendy: kombinezon roboczy, małą czarną, jeansy w stylu lat 70. i zamszową kurtkę z frędzlami. Modelka znana z niewyparzonego języka przygotowuje fanów marki z całej Europy na najświeższe tendencje.

Topshop dla Zalando

„Cara dopracowała swój styl. Potrafi wyglądać jednocześnie zawadiacko i wyrafinowanie. Jest wolnym duchem, czemu daje wyraz swoimi stylizacjami , w których z łatwością łączy szyk z luźnym codziennym stylem” – mówi Kate Phelan, dyrektor kreatywna Topshop.

Topshop dla Zalando

Cara tworzy nieistniejące wyrazy próbując wymówić nazwy europejskich miast, do których Zalando dostarcza markę TOPSHOP. Aby dostosować się do wymogów różnych rynków stworzono parę wersji reklamy, w tym jedną paneuropejską zmiksowaną na podobieństwo teledysku muzycznego. Kampania jest także wspierana scenami kulis sesji zdjęciowej w Los Angeles.

Topshop dla Zalando

 Kampania Topshop z Zalando nawiązuje do wcześniejszej kampanii Are You Ready?, do której reklamę tworzył również Gordon von Steiner. Obie reklamy kręcono w abstrakcyjnym białym pudle, które przypomina opakowania Zalando.

Zdjęcia: materiały nadesłane

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (251 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...