Jubileuszowa kolekcja Top Secret

Marka Top Secret skończyła właśnie 20 lat. Z tej okazji w warszawskim klubie Piękno zaprezentowana została jubileuszowa kolekcja Top Secret. W wydarzeniu uczestniczyli wyjątkowi goście ze świata mody i mediów, tacy jak Ewa Wojciechowska, Rafał Michalak, Katarzyna Zielińska czy Agnieszka Ścibor. Wydarzeniu towarzyszył performance Eleny Ciupriny – ilustratorki, która na oczach widzów tworzyła rysunki opowiadające 20-letnią historię marki i portretowała zaproszonych. Zapraszamy do obejrzenia tej wyjątkowej kolekcji i fotorelacji z performance’u!

1

Kolekcja Top Secret 

Jubileuszowa kolekcja Top Secret łączy propozycje o charakterze bazowym z najgorętszymi trendami tego sezonu. Linia damska i męska zostały podzielone na dwie kategorie: Casual i City, dzięki czemu kupujący mogą korzystać z szerokiego wachlarzu propozycji – od stylu formalnego, po swobodny, idealny do poruszania się w miejskiej dżungli.

 

2

źródło: Top Secret

W kolekcji widać inspirację najnowszymi pokazami. Szczególnie popularne jest np. łączenie niebieskiego i żółtego z elementami czerwieni, bogate hafty, deseń w prążki na koszulach, nowy motyw floral operujący printem podobnym do haftu czy nadruki typu herbal.

4

źródło: Top Secret

W najmodniejsze trendy wiosennego sezonu wpisują się też modele inspirowane  stylem militarnym. Luźne, wyraziste formy, wzbogacone naszywkami i kieszeniami z napami, nawiązują do ubioru lotników. 

Top Secret jak zawsze oferuje także klientkom proste bazowych ubrania, inspirowane nurtem minimalistycznym, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie.

 

6

źródło: Top Secret

Największym uznaniem gości cieszyły się długie, kolorowe płaszcze i koszule z kobiecymi wiązaniami.

 

5

źródło: Top Secret

 

8

źródło: Top Secret

 

9

źródło: Top Secret

W kolekcji męskiej  dominowały codzienne wygodne sylwetki o casualowym charakterze, ale znalazły się tam też propozycje w stylu smart city, idealne do pracy.

Nowa kolekcja Top Secret jak zwykle jest dostosowana do kalendarza potrzeb klientów. Pozwala na komponowanie stylizacji potrzebnych w sytuacjach zawodowych, rodzinnych, ale również w czasie wolnym.

Performance Eleny Ciupriny:

 

23

źródło: Top Secret

 

24

źródło: Top Secret

 

25

źródło: Top Secret

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (98 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...