Kolekcja Street Fashion od Reserved jesień-zima 2015

Pomimo tego, ze upały jedynie nieco zelżały kolejna marka prezentuje przed nami swoją kolekcją na nadchodzący sezon. W kolekcji Reserved jesień-zima 2015 marka nie zawodzi i tym razem. Wyjątkowo klimatyczne zdjęcia z kampanii robią wrażenie i wprowadzają nas w klimat chłodniejszych miesięcy. Czy Wy też tęsknicie nieco za ciepłymi płaszczami i pięknymi swetrami?

Zobacz także: Kolekcja CATERINA jesień zima 2015 – 2016

Kolekcja Reserved jesień-zima 2015 scharakteryzować można określeniem rew beauty, czyli surowe piękno, które ma swoje przełożenie na tkaniny i kolorystykę.

W kolekcji Reserved jesień-zima 2015 obecnych jest dużo barw ziemi – szarości, brązów, ochry. Są także kolory kości słoniowej, oliwki, oraz czerń i bordo. W oczy rzucają się naturalne, ciepłe materiały takie jak skóra, wełniany filc czy dzianina oraz “alternatywne” futro. Surowa jest także inspiracja, z której zaczerpnięto ornamentalny detal linii. Geometryczne desenie w stylu Indian Navajo, frędzle oraz warstwowe stylizacje z wykorzystaniem kapeluszy i obszernych szali przywodzą na myśl stroje ludów Północy, czy plemion zamieszkujących góry Ameryki Południowej.

Dopełnieniem nastroju kampanii Reserved jesień-zima 2015 jest sceneria, w której ją zrealizowano – stroje linii street oglądamy na tle tajemniczych gór, na malowniczym zamglonym pustkowiu. Look mimo klimatu surowości jest lekki, barwny, i dekoracyjny.  Mocno nawiązuje do estetyki hippie, trendu obowiązkowego w  nadchodzącym sezonie. Znalazły się tu więc typowe dla tej tendencji fasony takie jak spodnie dzwony, szerokie płaszcze, swetry i narzuty o fasonie ponczo.

Od retro–banału chroni nas oszczędna paleta barw i elementy utylitarno – sportowe (puchowe bezrękawniki, kaptury, ocieplacze, dżins) wprowadzone, jako urozmaicenie i element praktyczny.

Informacje o sesji: 

Zdjęcia: Mateusz Stankiewicz | AF Photo

Stylizacja: Karin Smeds | Link Details

Makijaż: Wilson | Warsaw Creatives

Fryzury: Michał Bielecki | Warsaw Creatives

Modelka: Nicole | Oui Management

Zapraszamy do galerii: Kolekcja Street Fashion od Reserved jesień-zima 2015

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (193 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...