Kolekcja specjalna VOGUE EYEWEAR „COLORBANDS”

Prezentujemy kolekcję VOGUE EYEWEAR o nazwie „COLORBANDS” . Twarzą kolekcji po raz kolejny została zniewalająca modelka Adriana Lima.

Zobacz także: Top Secret jesień-zima 2015 – Sophisticated Way

VOGUE EYEWEAR to światowa marka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, która w przeciągu ostatnich lat staje się coraz bardziej znana również w Polsce. Projektowane od 1973 roku są okulary marki Vogue Eyewear odzwierciedlają zawsze najnowsze trendy modowe, uwzględniając również ponadczasowe, wyrafinowane detale, które dodają elegancji w klasycznym stylu.

Kolekcja specjalna VOGUE EYEWEAR COLORBANDS

Marka Vogue dedykuje swoje okulary przede wszystkim niezależnym, pewnym siebie kobietom, które szukają wyrazistego dodatku do swojego stylu, ceniąc jednocześnie atrakcyjną cenę okularów i najwyższą jakość.

W 2015 roku ambasadorką marki Vogue Eyewear została olśniewająca modelka z Brazylii – Adriana Lima. W tym sezonie Adriana promuje modę na paski.

Polecamy również: Kolekcja Gold Label od Mohito jesień-zima 2015

Kolekcja COLORBANDS marki Vogue Eyewear to sześć kształtów unikalnych, modnych i ręcznie składanych opraw zainspirowanych modą na paski i najbardziej gorącymi kolorami tego lata.

Wyszukane akcenty kolorystyczne w formie pasków stały się podstawowym elementem i wyróżnikiem tej kolekcji.

Zapraszamy do galerii: Kolekcja specjalna VOGUE EYEWEAR „COLORBANDS”

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (165 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...