Kolekcja RESERVED wiosna–lato 2013 jest pierwszą w nowej koncepcji RESERVED „Be inspired”. Zobacz zdjęcia wizerunkowe!

Po sukcesie „Beautiful Story”, które prezentowało nam wciągające historie dziewczyn z wielkiego świata mody, projektanci postanowili poszukać inspiracji wśród ludzi z sąsiedztwa. RESERVED to marka tworzona przez osoby uwielbiające modę, codzienne wybieranie strojów do pracy i wszystko co z wyrażaniem własnej osobowości jest związane. Na swojej codziennej trasie zaobserwowali, że takich jak oni jest wśród nas coraz więcej. Stąd właśnie zrodziła się idea platformy inspiracji. Projektanci RESERVED chcą inspirować, ale też odnajdywać ciekawe stylizacje w modzie ulicznej. Kampania ”Be inspired” namawia do codziennego wyrażania swojej osobowości za pomocą modowych zestawień.

RESERVED wiosna-lato 2013

„Be inspired” to również nowe projekty w salonach RESERVED. Kolekcja wiosna–lato 2013 to zarówno odważne kroje jak i ubrania casualowe, które pozwalają stworzyć fajne stylizacje.

Twarzą wiosenno – letniej kampanii została jedna z najważniejszych postaci współczesnego świata mody – Cara Delevingne, dziewczyna o pięknej urodzie i wariackiej osobowości. Jej niezwykła popularność wśród światowych projektantów niemal z dnia na dzień wpisała ją w szeregi światowych top modelek. Regularnie zatrudniana jest przez największe domy mody jak Chanel, Dolce & Gabbana czy Fendi. Wyjątkowe zdjęcia Cary robią także wielką karierę w blogosferze. Właśnie ta rozchwytywana dwudziestojednoletnia modelka, stanęła przed obiektywem na planie zdjęciowym RESERVED. Na miejsce realizacji sesji wybrano gorące Miami, a sesja odbywała się zarówno na ulicach miasta jak i w otoczeniu nowoczesnej amerykańskiej architektury. Efektem tej sesji jest jedna z najładniejszych i inspirujących kampanii w tym sezonie.

 

Zapraszamy do galerii:

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (188 głosów, średnia: 4,31 z 5)
zapisuję głos...