Kolekcja Rebel Doll od Kozackiego Mopsa

Prostota formy, otwarcie na różnorodność kombinacji oraz mocne akcenty, a wszystko to sygnowane uroczym mopsem. Taka jest właśnie najnowsza kolekcja Rebel Doll od marki Kozacki Mops, słynącej z zamiłowania zarówno do ubrań, jak i psów. 

Zobacz także: Polscy projektanci: Aleksandra Woronowska i jej kolekcja Bricolage

Rebel Doll od Kozackiego Mopsa

Najnowsza propozycja od Kozackiego Mopsa zaskakuje prostotą i wdziękiem dziewczęcej sylwetki połączonej z charakterystycznymi, buntowniczymi elementami. Minimalistyczne formy zyskały różne odcienie kolorystyczne, a ich uniwersalność sprawia, że każdy element może służyć za bazę do wykreowania stylizacji skrojonej do indywidualnych potrzeb. Projektanci stawiają również na przyciągające wzrok, charakterystyczne elementy garderoby, takie jak koszule, czy marynarki, które stanowią główny element wyglądu całej sylwetki.

Kozacki Mops, jak zwykle postanowił stworzyć kolekcję nie tylko niebanalną, ale również funkcjonalną: jedna marynarka może być taliowana lub ovesize’owa w zależności od potrzeb, koszula może służyć za sukienkę, a spódnica może być użyta na trzy różne sposoby. W bluzkach zostało natomiast zastosowane rozwiązanie dwustronności, które daje dwa razy więcej możliwości wykorzystania.

Szeroki wybór opcji kolorystycznych w kolekcji zadowoli nie tylko miłośników soczystych barw, coś dla siebie znajdą również zwolennicy monochromatycznych rozwiązań. Jak w każdej dotychczasowej kolekcji marki znajdziemy również modele z rozpoznawalnym motywem w szachownicę.

Polecamy również: Olympia – Stroje kąpielowe na lato 2015

W kolekcji znalazły się również mocne, emanujące energią fasony z autorskimi  psimi haftami i silnym miejskim charakterem.

Marka Kozacki Mops stawia na polską bawełnę i wysokiej jakości  wytrzymałe tkaniny poliestrowe, wybrane z pełną świadomością funkcji, jaką mają sprawować przy konkretnym fasonie. Przy tworzeniu kolekcji Kozackiego Mopsa zaangażowane są dwa pokolenia – matka i córka, które zapewniają, że mopsy są dla nich inspiracją  i towarzyszą im od konceptu po skończone propozycje.

Zapraszamy do galerii: Kolekcja Rebel Doll od Kozackiego Mopsa

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (209 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...