Kolekcja Rachel Zoe dostępna w Polsce

To ona stworzyła niepodrabialny styl wielu amerykańskich gwiazd. Zawartość swojej garderoby powierzyły jej Anne Hathaway, Lindsay Lohan, Demi Moore, Salma Hayek, Jennifer Garner czy Mischa Barton. Ważny jest dla niej każdy element stylizacji a szczególnie dodatki, które zawsze zajmują szczególne miejsce w przygotowywanych przez nią kolekcjach. Mowa o Rachel Zoe, ulubienicy Hollywood, która wywróciła do góry nogami szafy wielu osobowości ze świata amerykańskiego showbiznesu.

Kolekcja obuwia Rachel Zoe

„Dodatki są wszystkim” to jedna z idei, która przyświeca Rachel podczas przygotowywania nowych kolekcji. Wszystko, co tworzy sprawia wrażenie niewymuszonej elegancji, dopasowanej do urody i figury kobiety. Buty to według Rachel Zoe jeden z najważniejszych elementów całej stylizacji. Żaden inny dodatek nie czyni kobiety bardziej stylowej i seksownej niż odpowiednie obuwie. Projekty Rachel to zarówno klasyczne propozycje tworzone z myślą o codziennym użytku jak i odważne projekty wykonane z myślą o wieczornych wyjściach i szczególnych okazjach. Wiosenna pre-kolekcja butów Rachel Zoe, która właśnie pojawiła się w butikach Chiara to przede wszystkim wygodne baleriny i pantofle, które każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie.

Rachel Zoe (1)

Rachel Zoe (2)

Rachel Zoe (3)

Rachel Zoe (4)

Rachel Zoe (5)

Buty zaprojektowane przez Rachel Zoe można kupić w warszawskim butiku Chiara przy ul. Mokotowskiej 49. Pełna oferta obuwia jest również dostępna w sklepie online pod adresem www.chiara-online.pl.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (221 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...