Kolekcja plażowa CALZEDONIA lato 2012 – kostiumy kąpielowe SIZE+

Calzedonia dedykuje swój letni katalog strojów kąpielowych i odzieży plażowej Summer 2012 każdej kobiecie! W tym roku po raz pierwszy Calzedonia wybrała do prezentowania swojej kolekcji modelkę o pełnych kształtach, aby pokazać, że zaokrąglone ciało również wygląda zmysłowo.

Stroje kąpielowe na lato 2012 dla rozmiaru SIZE+

Niektóre z fotografii wykonanych przez Raphaela Mazzucco przedstawiają Robyn Lawley, australijską modelkę, ikonę modelingu „plus size”, która na Jamajce prezentuje część plażowej kolekcji 2012. Robyn pozowała dla Calzedonii w dwuczęściowych bikini i jednoczęściowych kostiumach kąpielowych, od modeli uznanych za najbardziej seksowne, aż po te modelujące sylwetkę.

Kolekcja plażowa oferuje szeroki wybór modeli i krojów, które podkreślają kobiecość i uwypuklają atuty każdej sylwetki, także tej bardziej zaokrąglonej.

 

CAPSULE SHAPING: dodatkowy atut

Calzedonia stworzyła także linię SHAPING kształtującą sylwetkę i podkreślającą zaokrąglone kształty, gloryfikując piękno kobiecego ciała. Linię tworzy pięć jednoczęściowych kostiumów: wyjątkowych strojów kąpielowych, które sprawiają, że sylwetka staje się bardziej harmonijna, dzięki specjalnej kształtującej tkaninie i odpowiedniemu kroju.

Specjalne tkaniny i kroje przeszły surową selekcję pod kątem modnych printów i detali, a także wyszukanych kolorów: od śliwkowego fioletu po soczysty granat, od klasycznych błękitów przez czerń i brązy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (134 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany