Kolekcja Medicine x Tattoo Konwent 2017

Do salonów oraz sklepu internetowego Medicine właśnie trafiła kolejna limitowana kolekcja przygotowana wspólnie z festiwalem tatuażu i muzyki Tattoo Konwent oraz polskimi tatuatorami. Z pewnością jest to kolekcja dla osób odważnych w swoich stylizacjach.

fot. www.wearmedicine.com

Tym razem grafiki zdobiące ubrania wykonali Mariusz Romanowicz z Inkspiracy, Aniela Makarska z Horny Pony, Maurycy Szymczak oraz Szymon Skalski, czyli Szogun Ciernistych Krzewów. Dostępnych jest kilkanaście wzorów T-shirtów dla kobiet i mężczyzn oraz kilka damskich bluz i tunik.

Marka Medicine jest także głównym sponsorem Tattoo Konwent 2017. Na każdym z czterech przystanków festiwalu: w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach będzie można odwiedzić specjalnie przygotowaną strefę Medicine, w której będzie można kupić ubrania z limitowanej kolekcji lub po prostu zrelaksować się na wygodnych leżakach pomiędzy kolejnymi festiwalowymi atrakcjami.

Przygoda Medicine ze sztuką tatuażu nadal trwa i już w czerwcu w salonach pojawi się kolejna odsłona kolekcji. Marka przygotowuje również dla swoich klientów pewną niespodziankę. Szczegóły wkrótce!

Zobaczcie damskie propozycje z tej limitowanej serii na następnych stronach

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  23 marca 2017 08:42

    Brrr!

    Odpowiedz
  2. Magrabka31  3 kwietnia 2017 22:45

    Zdecydowanie nie mój klimat!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany