Kolekcja Marks & Spencer wiosna lato 2015

Kolekcja Marks & Spencer wiosna lato 2015 to przepiękny eklektyzm i żywioł inspirowany modą lat 70-tych. Zauważamy typowe dla tego okresu delikatne kwiatowe motywy, subtelne prążki czy orientalne printy. Tryumf święci dżins – w wielu często zaskakujących odsłonach, a także aksamit i zamsz. Zachwyt mogą wzbudzić piękne faktury tkanin, dopracowane (jak zawsze) detale i szeroka gama akcesoriów.

Marks-&-Spencer-kolekcja-wiosna-lato-2015_2

GŁÓWNE TRENDY W WIOSENNO-LETNIEJ KOLEKCJI MARKS & SPENCER

Marks-&-Spencer-kolekcja-wiosna-lato-2015_1

UNIFORMITY

Wysmakowana, pełna prostoty kolekcja, wychodząca naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet. Nowoczesne kroje, elegancja i minimalizm, skąpane w odcieniach brązu, czerni i bieli.

MODERN ROMANCE

Romantyczna opowieść, w której subtelność splata się ze zmysłowością. Misterne koronki, przykuwające wzrok detale i intrygujące przezroczystości składają się na nonszalancki i bardzo kobiecy look.

INTO THE BLUE

Utrzymana w  szlachetnych odcieniach niebieskiego i granatu kolekcja, w której dominują prążki i ponadczasowy dżins. Wygodny styl  casualowy w świeżym, kobiecym wydaniu.

THE ORIENT

Nowoczesne ubrania, osadzone w orientalnej estetyce, które można nosić jako total look lub łączyć z innymi kolekcjami. Kimonowe kroje, trójwymiarowe faktury tkanin i egzotyczne wzory to główne motywy tej awangardowej linii.

SUMMER OF LOVE

Kwintesencja  stylu retro – swobodny krój, aksamitny zamsz i subtelne motywy kwiatowe. Kolekcja, utrzymana jest w ciepłych odcieniach brązu i złota, przywodzi na myśl letni zachód słońca.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...