Kolekcja Kazar buty wiosna lato 2015

Zima się powoli kończy. Kolejna marka przygotowuje się na otwarcie nowego sezonu. Tym razem bierzemy pod lupę kolekcję Kazar buty wiosna lato 2015. Ponieważ torebki są integralną częścią kolekcji, dołączyliśmy także najciekawsze (naszym zdaniem) torebki.

Szukasz innych pomysłów na buty i torebki tej wiosny? Odwiedź nasze strony z omówieniem kolekcji takich marek jak Venezia, Witchen, Prima Moda czy CCC buty damskie.

Kazar buty wiosna lato 2015

Letnia moda według marki Kazar ma kojarzyć się w nowej kolekcji z kobiecymi, lekkimi i świeżymi rozwiązaniami. Kolekcja Kazar wiosna lato 2015 to kolaż letnich inspiracji w różnokolorowej palecie. Podobnie jak inne marki Kazar w tym roku stawia na 3 zupełnie różne linie w kolekcji. Summer Paradise ,  Fashion Killer i Sport Deluxe.

Summer Paradise to kolekcja stworzona z myślą o modzie i dobrym stylu. Zajdziemy tu zarówno modele minimalistyczne, współczesny etno-romantyzm. Najmodniejsze desenie, printy, egzotyczne skóry połączono z letnimi fasonami.

 Linia Fashion Killer jest pełna ekstrawaganckich form i zaskakujących materiałów. Znajdziemy w niej ekskluzywny charakter i estetykę czerwonego dywanu. Metaliczne i biżuteryjne detale, szpilki pointed toes i kolekcja sandałów stanowią mocy akcent każdej stylizacji.

 Linia Sport Deluxe jest dedykowana osobom, które prowadzą aktywny tryb życia. Pojawiają się modne w tym sezonie marynistyczne motywy. O sportowym charakterze decydują detale, bądź cała forma produktów. Linia Sport Deluxe to linia casualowa, która łączy się ze szczyptą glamour.

My jesteśmy pod wrażeniem letniej , bardzo kobiecej kolekcji Kazar wiosna lato 2015. A Wam jak się podoba?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (194 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...