Kolekcja ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 (62 zdjęcia!)

Kolekcja ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 to poszukiwanie drzemiących w kobietach pragnień i marzeń ukrytych pod powłoką codzienności. Każda z kobiet ESOTIQ jest inna, ale wszystkie łączy jedno – bycie kobietą! Niekiedy nostalgiczna i zmysłowa, pewna siebie i drapieżna, a jeszcze innym razem delikatna i niewinna. Wszystko zależy od dnia i nastroju…

ESOTIQ jesien-zima 2013

Dlatego nowa kolekcja bielizny ESOTIQ na sezon jesień/zima 2013 to próba odzwierciedlenia wszystkich drzemiących w kobietach uczuć i nastrojów. Zmysłowe koronki w połączeniu z kolorami ziemi oraz prostymi, klasycznymi formami są dedykowane dla eleganckich, pewnych siebie kobiet. Miejsce, gdzie wytworność i przepych spotyka się z klasyką. Pełnym życiowej energii kobietom spodobają się kontrasty bieli, czerwieniu i turkusu, zestawione z dynamicznymi kształtami i zdobieniami. Pastelowe odcienie połączone z kwiatowymi motywami są idealną propozycją dla romantyczek tęskniących za minionym latem.

Linia Nostalgia to zestawienie uczucia nostalgii z delikatną elegancją przywołuje tęsknotę za ciepłymi dniami minionego lata. Pastelowe odcienie wraz z kolorami ziemi nadają kobiecie symbolicznego wydźwięku, będącej w harmonii z naturą. Odcienie kawy, fioletu oraz jeansu, które zapowiadają nadchodzącą jesień kontrastują się z bielą, beżem i pastelowym różem – wspomnieniem ostatnich ciepłych dni lata. Klasyczne formy, delikatne koronki i hafty przenikają się z subtelnymi zwierzęcymi nadrukami. Użyte połyskujące materiały dopełniają kobiecą zmysłowość. Motywem przewodnim tego kierunku są proste, klasyczne formy wzbogacone  akcesoriami, delikatnymi haftami oraz romantycznymi koronkami. Motyw szczególnie dedykowany dla eterycznych i sensualnych kobiet, które uwielbiają połączenie klasyki z najnowszymi trendami mody.

Urban Rush odzwierciedla miejską dżunglę, pośpiech, uliczny gwar. Linia dedykowana przede wszystkim nowoczesnym, pełnym energii kobietom, które świetnie odnajdują się w miejskim zgiełku. Zainspirowani wielkimi metropoliami mody, takimi jak NYC, Paryż czy Londyn, stworzyliśmy motyw, w którym dominują geometryczne formy, mocna, wyrazista kolorystyka, kontrasty bieli, czerwieni i turkusu. Nowoczesną stylistykę dopełniają koronki, nadruki i akcesoria – wszystko to utrzymane w stylistyce urban fashion. Kobiety ceniące wyjątkowość i innowacyjność nie powinny być zawiedzone.

Romantyczna, niewinna, delikatna, sensualna… taki jest motyw Wonderful Time! Delikatne koronki, pastelowe odcienie palety kolorów oraz klasyczne kroje będą idealne dla młodej romantyczki. Kwiatowe lekkie nadruki oraz delikatne kropki przywołują przyjemne i radosne skojarzenia. Energetyczna kolorystyka łącząca granat ze złotem, czerń z czerwienią, jeans z różem, czerń z turkusem dopełnia charakter kolekcji o dynamizm i chęć podążania za swoimi marzeniami i pragnieniami. Całość motywu jest dopełniona dodatkami w postaci mieniących się kolorowych kryształków oraz romantycznych kokardek.

Cała kolekcja dostępna na stronie ESOTIQ.com oraz facebook.com/ESOTIQ

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (206 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. ewka  6 września 2013 08:14

  świetna bielizna

  Odpowiedz
 2. Masza  6 września 2013 08:48

  Dokładnie tak,zresztą bielizny nigdy za wiele.

  Odpowiedz
 3. isadorra  6 września 2013 12:10

  Bardzo lubię te firmę, ma piękne wyjątkowo zmysłowe fasony bielizny i jest warta swojej ceny 🙂

  Odpowiedz
 4. bbo  6 września 2013 15:06

  Można też czasem trafić na wyprzedaż i upolować kilka sztuk w cenie jednej 🙂

  Odpowiedz
 5. stokrotkapolna  18 lutego 2017 10:55

  Piękna.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany