Kolekcja „ECHOES” RINA COSSACK – gwiazdy w kreacjach!

Kolekcja na sezon jesień-zima 2013/14 to echa wysublimowanej elegancji lat 50-tych zaprezentowane we współczesnej odsłonie. Odbicia przeszłości pojawiają się jako inspiracja. W kolekcji zostały zastosowane nowoczesne kroje i konstrukcje nawiązujące do stylu Audrey Hepburn. Propozycja marki zawiera oversizowe, kaszmirowe płaszcze, peleryny, żakiety zestawione z dopasowaną ołówkową spódnicą. Uzupełnieniem kolekcji są pojawiające się po raz pierwszy w kolekcjach RINA COSSACK wełniane kamizelki i ręcznie tworzone, oryginalne swetry. Znajdziemy również wyrafinowane kreacje koktajlowe, podkreślające kobiecą sylwetkę, z których słynie marka RINA COSSACK.

RINA COSSACK  jesien-zima 2013-2014

Sesja zdjęciowa kolekcji ECHOES RINA COSSACK:

Fotograf: Bartek Szmigulski
Modelka: Kasia Lehmann/ Rebel Models
MUA: Sebastian Bujniewicz
Stylista: Piotr Mika
Torebki, buty: Venezia

Sesja zdjęciowa promująca kolekcję ECHOES została stworzona przez fotografa Bartka Szmigulskiego. Twarzą kampanii została Kasia Lehmann z agencji Rebel Models. Perfekcyjny makijaż modelki wykreował Sebastian Bujniewicz. Butów i torebek do sesji użyczyła marka Venezia.

Kolekcja ECHOES RINA COSSACK wzbudziła zachwyt wśród polskich gwiazd. Na czerwonym dywanie w zjawiskowych kreacjach z kolekcji ECHOES można zobaczyć między innymi: Edytę Górniak, Małgorzatę Rozenek, Aleksandrę Kisio, Annę Dereszowską, Ewę Pacułę, Aleksandrę Mikołajczyk, Martę Dąbrowską, Ewę Wojciechowską, Magdę Steczkowską, Annę Wendzikowską, Omenę Mensah, Maję Hirsch. Kolekcja zjednała sobie tak wielkie uznanie, gdyż kreacje utrzymane są w mocnych, nasyconych kolorach, które pięknie ożywiają cerę. Intensywna czerwień, elegancki kobalt i śmietanowa biel to kolory, które wpisują się klasykę stylu. Ultrakobiece fasony podkreślają sylwetki gwiazd i eksponują to, co mają najlepszego. Odkryte plecy są naturalnie zmysłowe, ale nie wyzywające. Natomiast długie treny i peleryny przywodzą na myśl blask dawnego Hollywood, dlatego idealnie sprawdzają się na wielkich galach i bankietach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (130 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  24 października 2013 19:20

    Biel, czerwień i kobaltowy – to są kolory na topie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany