Kolekcja dla odważnych romantyczek – Gatta&bizuu na wiosnę

Kolekcja Gatta&bizuu to doskonałe odzwierciedlenie nieujarzmionego romantyzmu. To wyjątkowa historia opowiedziana przez dwie marki, które swoje projekty tworzą z zamiłowania do kobiecego piękna. Wiosenne modele unikalnych rajstop, legginsów i skarpetek już w połowie marca będą dostępne w butikach bizuu i wybranych salonach Gatty.

Gatta&bizuu wiosna 2013

Współpraca marek Gatta i bizuu zapoczątkowana została w ubiegłym roku podczas jesiennej edycji Fashionphilosophy Fashion Week Poland. Powstała wówczas limitowana kolekcja rajstop i legginsów z dzianinowymi nakolannikami, nawiązującymi fakturą do kolekcji bizuu. Tym razem współpraca obu marek nabrała rozmachu. Zaprojektowana przez Blankę Jordan i Zuzannę Wachowiak – projektantki bizuu – autorska kolekcja składa się z produktów utrzymanych w dwóch różnych, choć współgrających ze sobą trendach. Wszystko to tworzy jedną, spójną całość.

„Stawiamy na współpracę z markami, które tak jak my odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet i rozumieją ich naturę. Bizuu z pewnością do nich należy, dlatego cieszy nas wspólna kolekcja, w której każda kobieta znajdzie model idealny dla siebie. Regularna oferta Gatty jest bardzo szeroka, jednak co sezon dbamy o to, by nie zabrakło w niej propozycji  idealnych dla fashionistek – tym razem postawiliśmy na wyjątkowo kobiecą estetykę marki bizuu” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Kolekcja składa się z dwóch linii – „zwierzęcej” i romantycznej. W pierwszej znajdziemy rajstopy w cętki, utrzymane w turkusowej tonacji oraz skarpetki z tym samym motywem, jak również legginsy i rajstopy z nadrukiem głowy tygrysa. Z kolei w linii romantycznej znalazły się rajstopy z kokardkami i legginsy z baskinką.

„Nowa kolekcja rajstop i legginsów Gatta&bizuu to wynik owocnej współpracy naszych marek. Inspiracją przy tworzeniu tej kolekcji był wizerunek kobiety romantycznej, tak bliski marce bizuu, jak i najnowsze trendy sezonu obecne także w naszej kolekcji wiosna-lato 2013 – modny print zwierzęcy. Dzięki temu powstała linia produktów, która stanowi idealne dopełnienie różnorodnych kobiecych stylizacji – od zwiewnych, romantycznych i wieczorowych, po codzienne i dynamiczne” – powiedziała Zuzanna Wachowiak, projektantka marki bizuu.

Modele z kolekcji Gatta&bizuu dostępne będą w butikach bizuu i wybranych salonach firmowych Gatty już w połowie marca.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...