Kolekcja damska Lavard Woman na sezon AW 2021/2022

Producent klasycznej mody damskiej Lavard zaprezentował swoje projekty na bieżący sezon. Kolekcja osadzona została na bazie ponadczasowej oraz bardzo eleganckiej mody damskiej, ale także umieszczono w niej modele bardzo mocno związane z najnowszymi trendami.

Kolekcja damska Lavard Woman na sezon AW 2021/2022

fot. mat. nadesłane

Zbliżające się do końca lato i coraz chłodniejsza aura to czas prezentacji najnowszych kolekcji modowych. W tym roku czas ten następuje po długim okresie zamknięcia mody i niepewności związanej z jej przyszłością. Producent klasycznej mody damskiej Lavard zaprezentował swoje projekty na bieżący sezon. Kolekcja osadzona została na bazie ponadczasowej oraz bardzo eleganckiej mody damskiej, ale także umieszczono w niej modele bardzo mocno związane z najnowszymi trendami.

Kolekcja damska Lavard na sezon jesień-zima 2021/2022

Kolekcja damska Lavard na sezon jesień-zima 2021/2022 to najnowsze trendy oparte na silnych fundamentach zbudowanych przez markę. Priorytetem jest tradycyjnie najwyższa jakość tkanin oraz wykończeń. Marka przykłada wielką wagę do współpracy z zaufanymi, włoskimi dostawcami tkanin. Swoim klientom oferuje płaszcze oraz dzianynu powstałe z miękkich, naturalnych wełen, które znakomicie sprawdzają się jesienią. W ofercie nie mogło też zabraknąć takich nowości jak tkaniny ekologiczne, które w części powstają z surowców poddawanych recyklingowi. Marka w najnowszej kolekcji daje wyraz swojej świadomości społecznej oraz przyłącza się do trendu mody eko, nie zapominając o swoim tradycyjnym, krawieckim dziedzictwie.

Osnowa kolorystyczna kolekcji damskiej to odświeżone spojrzenie na dominujące zawsze w tym okresie rudości, beże i brązy. W tym sezonie wyraźnie odznaczają się kolory naturalne, związane z tak bliską marce przyrodą górską. Filarem kolekcji damskiej jest głęboki odcień butelkowej zieleni, a także niespotykany odcień duochromowego fioletu przechodzącego w wyrafinowany granat. Te kolory mają przywodzić na myśl wciąż ciepłą atmosferę górskich wędrówek leśnymi szlakami, z szumem potoków i leniwymi promieniami słońca. Granat w tym sezonie intensywnie przenika się z czernią, tworząc bardzo niespotykany odcień. Bazą kolekcji są również odcienie bardzo przyjazne i ciepłe, takie jak cieliste beże, ciepłe brązy, czy korzenne czerwienie. Dla kontrastu w kolekcji znalazł się flagowy w tym sezonie kobalt, który definiuje odrodzenie mody oraz stoi w opozycji do jesiennej melancholii. Wspomniane kolory w kolekcji przewijają się w formie total, ale także jako subtelniejsze akcenty, które spotkać można na kratkach, obszyciach, czy innych detalach.

W kolekcji marki klasyczną bazę stanowią ponadczasowe komplety damskie, na które składają się marynarki jednorzędowe oraz dwurzędowe łączone ze spodniami i spódnicami. Są to eleganckie propozycje biurowe, które jednak liberalizują konserwatywne zasady dress code. Nawet klasyczna moda ulega pewnej presji i dostosowuje się do zmieniającej się rzeczywistości. W kolekcji znajdują się także eleganckie sukienki z kwiatowym motywem, który łączy w sobie najmodniejszą kolorystykę, a także ponadczasowe, jednolite sukienki midi będące filarem mody oficjalnej. W okryciach wierzchnich obok bardzo cenionych oraz sprawdzonych modeli płaszczy znajdują się nie tylko nowe fasony, ale także nietuzinkowe wzory i kolorystyka. Flagowe płaszcze damskie od Lavard to klasyczne dyplomatki jednorzędowe oraz dwurzędowe, które uzupełniane są krojami szlafrokowymi, pudełkowymi oraz o linii „A”. Ubrania od Lavard na sezon jesień-zima 2021/2022 charakteryzują się wyostrzonymi cięciami oraz pionowymi szwami, które również zgodne są z najnowszymi trendami. Wisienką na szczycie tej wyjątkowej kolekcji jest propozycja projektantów na większe wyjścia, za którymi tak bardzo tęsknimy. Połyskująca, bogata kreacja dla Pań to ukłon w stronę kobiet, które podczas najważniejszych okazji oraz uroczystości nie idą na kompromisy.

Zapraszamy do wkroczenia w tajemniczy i nieoczywisty świat najnowszej kolekcji damskiej od Lavard. Odświeżone barwy jesieni oraz szlachetne kolory natury pozwalają na stworzenie nietuzinkowych stylizacji, które królować będą jesienią oraz wczesną zimą. Kolekcja damska jest już dostępna w salonach stacjonarnych Lavard, a także w sklepie internetowym – www.lavard.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (47 głosów, średnia: 4,68 z 5)
zapisuję głos...