Kolekcja ACTIVE na Lato 2012

Kolekcja „ACTIVE“ na sezon lato 2012 to głównie lekkość i swoboda. Myślą przewodnią była kobieta aktywna, nieskrępowana. Kobieta wolna. Celem było znalezienie prostych, nieskomplikowanych krojów, bardzo wygodnych i jednocześnie kobiecych.

grom-design

Sznureczki wciągnięte w „linię ” tuneliku dają swobodę w „tworzeniu” sylwetki. Pozwalają na totalny luz po przez swobodne ich puszczenie lub też dają szansę na „zbliżenie się” ubrania do ciała i regulowanie długości jak i szerokości.

Niemalże każdy z modeli może mieć dwa sposoby noszenia, przez co sam w sobie staje się „aktive”.

Graficzną, bardzo daleką inspiracją do tworzenia tej kolekcji były sportowe marki odzieżowe, w których, podobnie jak tutaj, blokowe łączenie kolorów/tkanin przeplata się z linią/kreską/paskiem. „Sportowe ubranie” w tej kolekcji, pozbawione krzykliwych barw często spotykanych w odzieży sportowej, dzięki miękkości tkanin i kolorów nabrało niesłychanie kobiecego i delikatnego oddźwięku. Kolekcja po przez dobór tkanin jest „podszyta wiatrem” – lekka, swobodnie poruszająca się przy każdym podmuchu. Tkaniny użyte w niej aktywnie „współpracują” z ciałem podczas upalnych dni. Szerokie i luźne kroje nie burzą jednak kobiecej sylwetki. Podkreślają ją po przez lekkość tkanin, które w subtelny sposób opływają sylwetkę uwypuklając to co niewidoczne dla oczu.

Kolekcja dostępna w sklepie: http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/240,man/grome-design/1,pageShowAll/

 

Zdjęcia: Projektantka: marka Grome Design, Foto – Natalia Grott-Mess, Modelka – Sandra

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (147 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. m258  13 marca 2012 21:22

    bardzo fajne stylizacje ciekawe i oryginalne

    Odpowiedz
  2. dexia  13 marca 2012 23:06

    mnie też się bardzo podobają stylizację, może nie wszystkie ale większość 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany