Kolczyki pełne słońca. Stylizacja na pierwszy dzień astronomicznej wiosny!

1 marca to dzień rozpoczynający astronomiczną wiosnę. Co do wiosennej pogody w wielu polskich miastach możemy się spierać. Jednak nie ważna jest temperatura za oknem – liczy się słońce i radość, które mamy w sobie. Dlaczego więc nie zasygnalizować wiosennej aury poprzez niezawodny sposób, czyli promienną stylizację? Optymizm niech bije od przysłowiowych stóp do głów, a tam koniecznie pojawić się powinny kolczyki XXL. Na wybiegach pojawiło się mnóstwo inspiracji, nie brakuje ich też w sklepach i butikach.

Nasza Inspirantka bez dwóch zdań czuje wiosnę. Nietrudno dostrzec ozdoby, która pojawiła się na jej uszach. A tam – samo bogactwo. Kolczyki XXL pełne kamieni, frędzli i błyskotek w odcieniach złota, żółtego i pomarańczowego. Podobne barwy wylądowały na pozostałych elementach stylizacji. Takie kolory okraszone bielą i kwiatami znajdziemy też na ciekawej patchworkowej koszuli. Dopasowane zostały do niej niedopasowane spodnie, bo z modnie rozszerzanymi nogawkami, w trendy wyrazistym kolorze. Całość uzupełniają brązowe lordsy i torebka.

Serdecznie gratulujemy justi912

#looknakolczykixxl

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:
#springstripes
#jakWednesdayAdams
#denim
#lokknakolczykiXXL
 
Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!
 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (66 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. sylwiawes  3 marca 2019 12:37

    Ciekawa stylizacja 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany